Sony Xperia 10 IV sızıntısı tanıdık tasarımı gösteriyor

Sony Xperia 10 serisinin Xperia 10 IV olarak anılan yeni üyesinin bu yıl içinde resmiyet kazanması bekleniyor. Ünlü duyumcu OnLeaks, telefona ait olduğunu belirttiği görselleri paylaştı. Söz konusu görseller, Xperia 10 IV’e benzer bir tasarımı gösteriyor. 6 inç düz OLED ekran ve üç arka kamera göze çarpan unsurlar oluyor.

Telefonun boyutlarının 153.3 x 67.3 x 8.4 mm. olduğu söyleniyor. Xperia 10 III’teki yuvarlatılmış kenarların biraz daha düzleştirildiği görülüyor. Kenara entegre edilmiş parmak izi tarayıcısı da göze çarpıyor.

Sızıntıda telefonun özelliklerine dair başka önemli detaylar da veriliyor. Stereo hoparlör, Qualcomm Snapdragon 690 işlemci ve 4000 mAh kapasiteli pil gibi özellikler burada öne çıkıyor.

sony xperia 10 ivSony Xperia 10 IV kulaklık jakıyla gelecek. Telefonun renk seçeneklerinin siyah, beyaz, mavi ve yeşil olacağı söyleniyor. Akıllı telefonun 1100 Birleşik Arap Emirlikleri dirheminden (4327 TL) başlayan fiyatlarla satılacağı da konuşulanlar arasında yer alıyor.

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun