Sony WF-1000XM4 kulaklık için şimdi de video sızıntısı

Kablosuz Sony WF-1000XM4 kulaklıkla ilgili sızıntılara bir yenisi daha eklendi. YouTube’da kısa süre görüldükten sonra kaldırılan ancak Reddit üzerinde hâlâ izlenebilen bir video, kulaklığa dair yeni detayları görmeyi mümkün kılıyor.

Videoda WF-1000XM4’ün yeni tasarlanan sürücülerinin ses kalitesini artırdığı belirtiliyor. Şirketin LDAC Bluetooth codec’inin ve DSEE Extreme teknolojilerinin varlığının ise sıkıştırılmış ses dosyalarını daha canlı hâle getirdiği ifade ediliyor. 360 Reality Audio ses desteğine sahip kulaklık, yüksek çözünürlüklü ses desteği sertifikası da taşıyor.

Daha önceki sızıntılarda görülmeyen, “Sohbet İçin Konuş” modu ise videodaki en önemli bilgilerden biri olarak değerlendirilebilir. Bu modda kullanıcılar konuşurken kulaklıkta oynatılan içerik otomatik olarak durduruluyor. Böylelikle karşıdaki kişiyle rahatlıkla sohbet edilebiliyor.

Video daha önce ortaya çıkan pek çok bilgiyi de doğruluyor. IPX4 suya dayanıklılık sertifikası, Qi kablosuz şarj, aktif gürültü engelleme çalışırken 8 saat ve çalışmazken 12 saatlik pil ömrü, 36 saatlik pil ömrü sağlayan taşıma kutusu gibi özellikler de videoda bir kez daha görülüyor.

Videoda fiyat konusunda bilgi verilmiyor. Ancak daha önceki sızıntılara göre, Sony WF-1000XM4 Avrupa’da 279.90 avro karşılığında satılacak.

OnePlus 9 Serisi Türkiye’de, işte fiyat bilgileri

OnePlus'ın geçtiğimiz ilkbaharda duyurusunu gerçekleştirdiği OnePlus 9 Serisi Türkiye'ye geldi. Böylelikle ilk kez bir amiral gemisi OnePlus telefon serisini Türkiye'de görüyoruz. Telefonların fiyat bilgileri...

Xiaomi Civi tanıtıldı: Snapdragon 778G işlemci, 55W hızlı şarj

Bir süredir ipuçları verilen ve hakkında paylaşımlar yapılan Xiaomi Civi, sonunda resmiyet kazandı. Yeni bir serinin ilk cihazı olan Civi'ye şu an için başka...

Fiyat-performans oranı yüksek dizüstü bilgisayar arayanlar için HP 255 G7 fırsatı

Okul için uygun fiyatlı, ihtiyaçları karşılayacak bir dizüstü bilgisayar arayanlar için Amazon.com.tr'de HP 255 G7 modeli 4999 TL'lik bir fırsat fiyatıyla müşterilere sunuluyor. Her ne...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun