Sony PlayStation Network çöktü

Sony PSN

Sony, PlayStation 3, PlayStation 4 ve PlayStation Vita üzerinden PlayStation Network’e bağlanmaya çalışan kullanıcıların sorun yaşadığını doğruladı. Şirketin Sony PSN çevrim içi servisi çökmüş durumda ve daha da kötüsü, Sony servisin ne zaman geri geleceğini şu an için kestiremiyor.

Bu, konsollar arasında çoklu oyunculu oyun deneyimi yaşamayı da sağlayan PlayStation Network’te yaşanan ilk kesinti değil. 2011 yılında PlayStation Network’ün güvenlik sistemine saldırılmış ve bu da servisin 23 gün boyunca kapalı kalmasına neden olmuştu.

Sony PSN ne zaman gelecek, henüz belli değil

Son kesintiye neyin yol açtığı henüz bilinmiyor. @AskPlayStation hesabından PSN’e erişimde bazı kullanıcıların dile getirdiği şikayetlerden haberdar oldukları, sorunun araştırıldığı şeklinde bir tweet atıldı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

F1 İspanya GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

Formula 1 2021 sezonunda heyecan ara vermeden devam ediyor. Portekiz'den sonra sırada onun komşusu İspanya var. Geçen yıl pandemi nedeniyle İspanya GP ağustos ayında...

Samsung Galaxy A72 İncelemesi

Akıllı telefon fiyatlarının yükselmesi tüketicilerin biraz daha orta segment telefonlara ilgi göstermesine neden oluyor. Üreticiler de bu segmentteki ürünlerine amiral gemisi telefonları kadar önem...