Sony PlayStation Vue TV Chromecast desteğine kavuştu

sony playstation vue tv

Sony’nin PlayStation Vue TV servisi, faaliyete geçtiği ilk günden bu yana biraz “garip” bir platform niteliği taşıyor. ABD’de kullanımda olan Vue, abonelerinin farklı TV paketleri arasında seçim yaparak diledikleri kanalları izlemesini sağlarken, aynı zamanda popüler programları kaydeden bir kayıt cihazı işlevini görüyor.

İlk etapta PlayStation 3 ve PlayStation 4 üzerinden erişilebilen servis, kapsama alanını giderek genişletmişti. Artık Amazon Fire TV, iPhone ve iPad üzerinden servise erişilebiliyor. PlayStation Vue TV’nin genişleme hamlesindeki en yeni durağı ise Google Chromecast oldu.

Sony PlayStation Vue TV Chromecast desteğinden ilk olarak sadece iOS cihazları aracılığıyla faydalanılabilecek. Android cihazların söz konusu desteği ne zaman sunacağı ise henüz bilinmiyor. Favori programlarını TV üzerinden izlemek isteyen Vue aboneleri için Chromecast uygun maliyetli bir seçenek olarak göze çarpıyor.

Teknoblog YouTube kanalına abone olun

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları ve ürün incelemeleri YouTube kanalımızda. Abone olun, yeni videoları kaçırmayın!

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Android 12 büyük tasarım yenilikleri ve güvenlik özellikleri ile geliyor

Google'ın 2014'ten bu yana en radikal kullanıcı arayüzü değişikliği Android 12 ile birlikte duyuruldu. Android 12'nin yepyeni bir tasarım diliyle geleceği bir süredir konuşuluyordu...

MediaMarkt’tan futbol heyecanını artıracak fırsatlar

Süper Lig geçtiğimiz hafta sonu bitti, şampiyon ve ligden düşen takımlar belli oldu. Diğer ülke ligleri de yavaş yavaş neticeye kavuşuyor. Neyse ki, futbol...
Bu haberi arkadaşınızla paylaşın