Teknoloji

Sony Batman: Arkham Knight temalı PlayStation 4’ü gösterdi

sony-ps4-batman-arkham-010415-1

Sony PlayStation 4’ün yeni bir kısıtlı versiyonunu çıkardı. Bu sefer karşımızda Batman: Arkham Knight temalı bir versiyon bulunuyor.

Rocksteady Studio’nun Batman Arkham serisinin en son sürümünü bekleyen oyuncuları çekmek amacını taşıyan bu girişim kapsamında Sony, seriyi ön plana çıkaran yeni bir PlayStation 4 tasarımının duyurusunu gerçekleştirdi. Özel üretim konsol aslında bir oyun paketinin içinde bulunuyor ve bu paket “Limited Edition Batman Arkham Knight PS4 Bundle” adını taşıyor.

450 dolarlık yurt dışı satış fiyatına sahip olan bu özel PS4 paketinde çelik grisi renkli ve özel Arkham Knight tasarımlı PS4 bulunuyor. Ayrıca buna uygun bir DualShock 4 kablosuz kumanda ve özel Scarecrow Nightmare bonus içeriğiyle üç adet ek görev de paket dahilinde sunuluyor.

Ayrıca Sony standart PS4 içeren Batman: Arkham Knight PS4 Bundle paketini de sunuyor. Bunun içinde siyah renkli PS4 ve DS4 oyun kumandası ve aynı zamanda özel görevler içeren Batman: Arkham Knight oyununun Blu-ray diski yer alıyor. Her iki paket de 23 Haziranda, oyunla aynı tarihte çıkacak.

Sony yazın gerçekleşecek lansman öncesi heyecanı daha da artırmak adına Batman oyunu için yeni bir fragman yayınladı. Ayrıca bütün PS4 sahiplerinin bonus içeriklere ilk erişenler olacaklarının da sözünü verdi. Bu özel içerikler arasında oyun içi ek görevler ve Batman ve Batmobil için özelleştirilmiş kaplamalar da bulunuyor.

Bu özel görevlerin ve özelleştirilmiş kaplamaların Xbox One ve PC için ne zaman çıkacağı henüz netlik kazanmadı.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER