Sony MWC 2018’de tanıtacağı yeni Xperia telefonuyla ilgili ipucu verdi

sony mwc 2018Sony’nin gelecek hafta Barselona’da düzenlenecek Mobil Dünya Kongresi’ni boş geçeceğini düşünmüyorduk. Gerçekten de şirket, Xperia Twitter hesabı üzerinden paylaştığı bir video ile, MWC etkinliğinde neyi tanıtacağının ipucunu verdi.

Paylaşılan videoda bir el ve o ele doğru kavis yapan bir dizi çizgi görünüyor. Videonun işaret ettiği ürünün de 26 Şubat tarihinde tanıtılacağına dikkat çekiliyor. Tweeti aşağıda görebilirsiniz:

https://twitter.com/sonyxperia/status/965511954935803904

Aslına bakarsanız, videoya bakarak Sony’nin ne tanıtacağını anlamak pek de mümkün görünmüyor. Avuç içine oturacak kavislere sahip bir arka yüzey barındıran telefon mu? Yoksa bildirimlerin geldiğini hissetmeyi sağlayacak farklı bir yöntem mi? Cevabı görmek için gelecek hafta pazartesi sabahı gerçekleşecek Sony MWC 2018 etkinliğini beklemek gerekiyor. Yeni ürünlerle ilgili detayları da Teknoblog’da bulacaksınız.

OnePlus 9 Serisi Türkiye’de, işte fiyat bilgileri

OnePlus'ın geçtiğimiz ilkbaharda duyurusunu gerçekleştirdiği OnePlus 9 Serisi Türkiye'ye geldi. Böylelikle ilk kez bir amiral gemisi OnePlus telefon serisini Türkiye'de görüyoruz. Telefonların fiyat bilgileri...

Xiaomi Civi tanıtıldı: Snapdragon 778G işlemci, 55W hızlı şarj

Bir süredir ipuçları verilen ve hakkında paylaşımlar yapılan Xiaomi Civi, sonunda resmiyet kazandı. Yeni bir serinin ilk cihazı olan Civi'ye şu an için başka...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun