Teknoblog Ürünler Elektronik Okuyucu Sony gelecek ay yeni eReader cihazları çıkarmayı planlıyor

Sony gelecek ay yeni eReader cihazları çıkarmayı planlıyor

Birçok şirket e-kitap okuyucu satmadan önce bu pazarda Sony vardı. Ancak Sony’nin sunduğu e-kitap okuyucular, ülkemizde satılmayan Amazon Kindle veya Nook kadar ses getirmiş sayılmaz. Şirket piyasaya süreceği yeni eReader cihazlarıyla satışları arttırmayı hedefliyor. Söylentilere göre Sony’nin iki yeni eReader kitap okuyucusu gelecek ayın başında çıkmış olacak.

Söylentiler eReader’ın iki yeni versiyonla geleceği ve yurtdışı fiyatlarının 180$ – 300$ aralığında olacağı şeklinde. Cihazlar hem donanım hem de yazılım açısından güncellemelerle gelecek. Her iki e-kitap okuyucuda da Wi-Fi bağlantısının bulunacağı söylenirken 3G bağlantısından söz edilmiyor. Bu cihazların Sony’nin yeni tabletlerinden önce piyasaya çıkacağı tahmin ediliyor. Bunların dışında eReader cihazlarının ne gibi farklı özelliklere sahip olacağı ve Amazon Kindle karşısında nasıl rekabet edeceği bilinmiyor.

İlgili – Best-ereaders

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
Sony MWC 2018 etkinliğini 26 Şubat'ta gerçekleştirecek

1 YORUM

  1. reederLITE 299TL’ye müthiş fırsat bence kaçırmayın. Sony’nin, Kindle’ın tr’ye gelmediği bir ortamda böyle cazip bir ürünü sundukları için reeder’a teşekkürler.

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı ve soyadınızı giriniz