Teknoblog Mobil Sony Ericsson’dan 5.5 inç ekranlı, Android’li cep telefonu

Sony Ericsson’dan 5.5 inç ekranlı, Android’li cep telefonu

PAYLAŞIN

Eğer ortaya çıkan son haberler doğruysa Sony Ericsson yeni bir Android’li cep telefonu geliyor. 5.5 inç’lik devasa bir ekrana sahip olduğu söylenen bu cihazda menteşeli bir klavye de yer alıyor.

Android 2.1 ile çalıştığı söylenen bu cihazın geliştirme çalışmaları hâlen devam ediyormuş. Şu anda alt seviye sürücülerin test edildiği söyleniyor. Bu arada Sony Ericsson’un Android 2.2 ile ilgili bir planının olmadığı da söyleniyor. Yani, bu telefon çıkana kadar 2.2 sürümü de cihaza yüklenmiş olur şeklinde düşünenler hayalkırıklığına uğrayabilirler.

Sony Ericsson’un bu gizemli Android’li telefonunun önümüzdeki sonbaharda satışa çıkması bekleniyor.

İlgili – IT168 Sony Ericsson BBS

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Files Go Google Play Store'da beta olarak yayınlandı

1 YORUM

  1. Buna telefon dememek gerek. Elimde böyle bir devasa cihazı tutup kulağıma götüremem ortalık yerde. Bu bildiğiniz mini netbook olmuş. Birşeyin cep telefonu olmasıyla bir çentik sonra taşınabilir bilgisayar olması arasındaki o ince çizgiye geldik sanırım. Bu aşamadan sonra arayüz tasarımcu-ılarına iş düşüyor. Daha işlevsel ve minimalist arayüzler tasarlayarak hala cebe giren ama notebookları aratmayacak mobil deneyimlere yelken açabileceğiz sanırım.

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı ve soyadınızı giriniz