Teknoblog Ürünler Akıllı Telefon Sony Ericsson Xperia arc’ı daha da hızlandırdı: Xperia arc S – Video

Sony Ericsson Xperia arc’ı daha da hızlandırdı: Xperia arc S – Video

PAYLAŞ

Sony Ericsson IFA 2011 öncesinde Xperia serisinin yeni üyesi Xperia arc S’i tanıttı. Xperia arc S sahip olduğu 1.4 GHz’lik işlemcisi sayesinde orijinal Xperia arc’a göre yüzde 25 daha fazla hız sunuyor. Android 2.3 ile gelecek olan bu telefon Sony’nin multimedya teknolojilerini de bünyesinde barındırıyor.

Sony’nin 3D panorama teknolojisi sayesinde Xperia arc ile 3D görüntü çekmek ve bu görüntüleri HDMI çıkışına bağlanan bir 3D TV üzerinden yansıtmak mümkün. 4.2 inç’lik Mobile BRAVIA Engine destekli Reality ekrana sahip olan Xperia arc S’te 8.1 megapiksellik, 16x dijital zumlu kamera, Sony’nin ödüllü Exmor R mobil görüntü sensörü bulunuyor. 512 MB RAM, 1.4 GHz’lik Snapdragon işlemci, Adreno 205 GPU gibi teknik özelliklere sahip olan Xperia arc’ın 2011’in dördüncü çeyreğinde piyasaya çıkması bekleniyor. Renk seçenekleri arasında beyaz, mavi, gümüş, siyah ve pembe bulunuyor.

Video: Sony Ericsson Xperia arc S

İlgili – Sony Ericsson Blog

  • Bu telefonun gece çekimi hakkında bilgi verebilir misiniz veya gece çekimi için en ideal telefon dediğiniz bir telefon var mı?
    Teşk.