Sony BeautyExplorer ile sivilceleri yakından görmek mümkün olacak

sony-beautyexplorer-090215

Sony, güzellik endüstrisine yönelik yeni kamera sistemi BeautyExplorer’ı görücüye çıkardı. Yüzdeki veya vücuttaki lekeleri ve sivilceleri yakından görmeyi mümkün kılan BeautyExplorer, mart ayının ortasında özel bir tabletle birlikte satışa sunulacak.

Kamerada kaydedilen görüntüler, tabletin ekranında gösterilebilecek. Taşınabilirliği sayesinde sistemi konsültasyon amacıyla her yere taşımak mümkün olacak. Kendisine ait analiz sunucuları ve uygulamaları bulunan sistem, cilt için bir baz seviyesi belirleyerek zaman içinde kaydedilen gelişmeleri gösterecek.

Sony’den yapılan açıklamada mevcut ev cilt sistemlerinin profesyonel kullanım için yeterli güce sahip olmadığı, ancak BeautyExplorer ile profesyonel seviyede bir analiz kapasitesinin sağlandığı belirtildi. Sony’nin görüntü sensörlerini kullanan sistem, çıplak gözle görülemeyecek şeyleri tespit edebilecek. Tam şarjda 110 dakikalık kullanım ömrüne sahip olan BeautyExplorer, 1.3 megapiksel CMOS sensör barındırıyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone satın almayı düşünenlerin ilgisini çekecek indirim fırsatı

Bugünlerde bir iPhone satın almayı düşünüyorsanız, bu indirim fırsatı mutlaka ilginizi çekecektir. Trendyol'da bulunan Gürgençler Apple Premium Reseller mağazasında iPhone 12 Pro Max, iPhone...

Kontrolden çıkan Çinli roketin parçaları Hint Okyanusu’na düştü

Kontrolden çıkan Çinli roketin parçalarının Hint Okyanusu'na düştüğü tahmin ediliyor. Çin'in uzay ajansının sabah saatlerinde yaptığı açıklamada, Long March 5B roketin Maldivler'in batısına düştüğünün...