Son dakika iPhone XC sızıntısı daha fazla renk seçeneğini gösteriyor

Apple’ın 2018 model iPhone‘larını tanıtmasına saatler kala son dakika sızıntıları ve dedikoduları akmaya devam ediyor. Son olarak konsept tasarımcısı Ben Geskin’den bir sızıntı geldi.

Birkaç gün önce daha ucuz fiyatlı olması beklenen ve iPhone XC adını taşıyacağı tahmin edilen iPhone’a ait bazı fotoğraflar paylaşan Geskin, şimdi de bu cihaza ait olan SIM kart tepsilerinin fotoğraflarını paylaştı. Görünüşe göre, bu iPhone modeli beş farklı renk seçeneğiyle geliyor.

Söz konusu fotoğraflara öncelikle Çinli mikro blog sitesi Weibo’da rastlandı. Ancak orijinal kaynak bu fotoğrafları sosyal medya platformundan kaldırdı. Tabii ki, artık çok geç, fotoğraflar elden ele yayıldı.

SIM kart tepsileri beş farklı renk seçeneğini gösteriyor. Bunların arasında Product RED, yani kırmızı renk, aynı zamanda mavi ve kahverengi renkler de bulunuyor. Bu arada iPhone’un geleneksel renkleri olan uzay grisi ve gümüşün de var olduğunu Geskin’in daha önceki bir paylaşımı sayesinde görmüştük.

Fotoğraflarda her bir renk için iki adet SIM kart tepsisi görülüyor. Bunlar her bir SIM tepsisinin alt ve üst kısımlarını gösteriyor. Buna göre iPhone XC için sözü edilen çift SIM kart desteği de doğrulanıyor.

Yeni renk seçeneklerinin, hatta yeni iPhone’un Apple tarafından nasıl adlandırılacağını bu akşam Türkiye saatiyle 20.00’de başlayacak Apple Eylül etkinliğinde görme fırsatını elde edeceğiz.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun

iPadOS 15 ile M1 iPad Pro’ların yüksek kapasiteli RAM’i daha fazla kullanılabilecek

Geçtiğimiz haziran ayında iPadOS 15'in ön gösterimi yapıldığında Apple'ın geliştiricilere uygulamalarında daha fazla RAM'den yararlanması imkanı sağlanacağı belirtilmişti. Bu sayede, özellikle iPad Pro'larda sunulan...

Apple’dan iPhone 13 serisi için özel tanıtım videosu – Video

Apple, iPhone 13 ve 13 Pro'nun özelliklerini öne çıkaran ve ürün yelpazesindeki farklılıkları detaylandıran, rehber niteliğinde yedi buçuk dakikalık bir video yayınladı. Videoda Apple,...

Oppo ColorOS 12 dağıtım takvimini açıkladı

Oppo, Android 12 üzerine inşa edilen ColorOS 12 kullanıcı arayüzünün detaylarını paylaştı. Şirket, ColorOS 12 güncellemesinin mevcut cihazlarına dağıtım takvimi konusunda da bilgi verdi....