Snapchat’ten kullanıcı profilleri için sürpriz özellik

2020’nin zorlu bir yıl olduğu herkesin malumu. Bu yoğun ve bunaltıcı gündemde insanların kafalarını dağıtacak şeylerle uğraşması önem taşıyor. Snapchat de bu doğrultuda kullanıcılarına yıldız fallarıyla yardımcı olmayı amaçlıyor.

Popüler sosyal ağın kullanıcıları, artık profillerine girdiklerinde günlük yıldız fallarını görebilecek. Söz konusu astrolojik profillere erişebilmek için kullanıcıların doğum tarihlerinin yanı sıra doğum yeri ve saati gibi bilgileri de girmeleri gerekiyor. Astrolojik profilde kullanıcılar yıldız fallarını Bitmoji avatarlarıyla birlikte görebilecek.

Kullanıcılar bu özelliği aktif hâle getiren arkadaşlarıyla profil karşılaştırması yapabilecek. Böylelikle iki arkadaşın astrolojik olarak birbirleriyle ne kadar uyumlu olduklarını görmesi de mümkün olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Yeni paylaşım ZTE Axon 30 Ultra'nın tasarımını gösteriyor

Snapchat, yeni özelliğinin arkadaşlıklar hakkında zengin ve anlamlı diyalogların başlatılmasını sağlayacağına inanıyor. Uygulamada sunulan astrolojik profillerin oldukça derin olması da dikkat çekiyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

F1 İtalya Emilia-Romagna GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

Formula 1 2021 sezonu üç haftalık bir aranın ardından Avrupa yarışlarıyla kaldığı yerden devam ediyor. Geçen yıl da sıra dışı takvimde sonbaharda düzenlenen bir...