Skype’dan küçük işletmeler ve serbest çalışanlar için özel versiyon

skype professional accountMicrosoft küçük iş sahipleri ve serbest çalışanlar için Skype’ın yeni bir versiyonunu çıkardı. Yazılım devi bu yeni Skype versiyonunun ön izlemesini masaüstü istemcisi olarak ilgilenen kullanıcılara sunuyor. Tabii ki, bunun için bir Skype Professional Account’a, yani profesyonel Skype hesabına ihtiyaç var.

Skype Professional Account; Skype görüşmelerini, takvim kayıtlarını ve ödemelerini birleştiriyor. Bu Skype’ı özellikle eğitim, kılavuz veya danışmanlık gibi hizmetler vermek isteyenler için kullanışlı hâle getiriyor. Skype Professional Account sahibi olmak için başvuru yapmak ve Microsoft’un onayını beklemek gerekiyor.

Yeni Skype versiyonu küçük iş sahiplerine veya serbest çalışanlara aynı araç içinden görüşmeler ayarlama veya ödemeleri kabul etme fırsatı sunuyor. Böylelikle üçüncü taraf alternatifleri kullanma ihtiyacı ortadan kalkıyor. Microsoft’un bu servisi, ön izleme bittiğinde ücretsiz bir servis olarak sunup sunmayacağı ise şu an için bilinmiyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rekabet Kurumu’ndan Google’a 296 milyon TL’lik para cezası

Google hakkında geçtiğimiz yıl başlatılan, arama ve turizm sorgularında kendini öne çıkarmakla suçlandığı soruşturmanın sonunda karar açıklandı. Rekabet Kurumu'nun açıkladığı karar doğrultusunda Google Reklamcılık...

Sony Xperia 1 III ve Xperia 5 III tanıtıldı; işte özellikleri

Sony 2021 model Android telefonları; Xperia 1 III ve Xperia 5 III'ün duyurusunu gerçekleştirdi. Şirket, bu iki telefonu yazın başlarında yurt dışında çıkarmayı planlıyor....