Eğlence

Saturn Battlefield 3 Limited Edition için ön siparişleri almaya başladı

Dünyanın en iyi oyunu olarak nitelendirilen Battlefield 3, 28 Ekimde satışa sunulacak. Saturn mağazası, bu oyuna tüm dünya ile aynı anda sahip olmak ve bir an önce oynamaya başlamak isteyenler için ön sipariş almaya başladı.

Yılın en çok beklenen ve Gamescom’un en iyi oyunu seçilen Battlefield 3 Limited Edition özel sürümünü Saturn mağazasından ön siparişle satın alacaklara oyunun Limited Edition sürümünün bir kopyası, “Back to Karkand” genişleme paketi ve bunlarla birlikte sadece Saturn müşterilerinin indirebileceği SPECACT KIT’e sahip olacak. Battlefield 3’ün PC, PS3 ve Xbox 360 versiyonları yukarıda belirttiğimiz şekilde 28 Ekim 2011 tarihinde Saturn mağazalarında satışa sunulmuş olacak. Konuyla ilgili ayrıntıları aşağıdaki basın bülteninde bulabilirsiniz.

BASIN BÜLTENİ

DÜNYANIN EN İYİ OYUNU BATTLEFIELD 3’ÜN ÖZEL SÜRÜMÜNE SATURN’LA HERKESTEN ÖNCE SAHİP OLUN

Türkiye’nin en teknolojik mağazası Saturn, 28 Ekim’de satışa sunulacak oyun dünyasının en büyük ismi Battlefield 3 oyununu ön siparişe açıyor ve müşterilerini hemen mağazalarına bekliyor!

Dünya markalarını uygun fiyat ile müşterilerine sunan Saturn, yılın en çok beklenen ve Gamescom’un en iyi oyunu seçilen Battlefield 3 için sadece ön siparişte satılacak Battlefield 3 Limited Edition özel sürümünü oyun severlere sunuyor.

Milyonların sabırsızlıkla beklediği Battlefield 3 Limited Edition oyununun özel sürümüne ön sipariş ile Saturn mağazalarından sahip olabileceksiniz. Oyun tutkunlarının soluksuz beklediği 28 Ekim’de, tüm dünya ile aynı anda Saturn’da satışa çıkarak, oyun severleri bir araya getirecek.

Gerçek bir savaş deneyimi yaşamak için, size en yakın Saturn mağazasına gelerek, ön sipariş standlarından sipariş verebilir, böylece 28 Ekim’de oyununuza kavuşabilirsiniz.

Savaş meydanının soğuk yüzünü yaşamak isteyen oyun tutkunlarına, Battlefield 3 Limited Edition serisinin heyecanlı içeriğini sunacak olan Saturn’dan oyunu ön sipariş ile satın alanları da sürpriz hediyeler bekliyor.

Battlefield 3 Limited Edition oyununu Saturn’dan ön sipariş ile satın alanlar, oyunun Limited Edition sürümünün bir kopyası ile birlikte ?Back to Karkand’ genişleme paketine ve ayrıca sadece Saturn müşterilerine özel indirilebilir içerik SPECACT KIT’in de sahibi olacaklar.

Battlefield 3 Limited Edition özel sürümüne sahip olan bütün oyun tutkunlarına Saturn’dan Battlefield 2’ye ait olan 4 farklı harita sunulacak; bu haritalar oyuncuların favori haritalarından seçilerek oyuna yerleştirilecek.

Battlefield 3 PC, PS3 ve Xbox 360 versiyonları ile 28 Ekim 2011 tarihinde Saturn mağazalarında satışa sunulacak.

?Yaşasın Cimrilik? sloganıyla hesabını bilen tüketicilerine seslenen Saturn, Türkiye ile birlikte toplam 13 ülkede 230’dan fazla mağazasıyla teknoloji keyfini, yaşamınızın bir parçası haline getirmenizi sağlamaya devam ediyor.

Saturn mağazalarının adreslerine www.saturn.com.tr sitesinden ulaşabilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER