Samsung Galaxy Buds 2 için yeni fiyat sızıntısı

Samsung Galaxy Buds 2 kablosuz kulaklıkla ilgili dedikodular bir süredir etrafta dolaşıyor. Sızıntılar sayesinde kablosuz kulaklığa dair pek çok detay şimdiden biliniyor. Bunların en yenisi ise Galaxy Buds 2’nin fiyatı konusunda fikir edinmeye yardımcı oluyor.

Kablosuz kulaklığın fiyatı konusunda daha önce farklı iddialar gündeme gelmişti. Bunların en yenisi ise Almanya merkezli WinFuture sitesinden geldi. Sitenin haberine göre, Galaxy Buds 2 Avrupa’da vergiler de dahil olmak üzere 172.90 avro karşılığında satılacak.

Galaxy Buds Pro modeli hâlihazırda 130 ila 140 avro karşılığında satılıyor. Ancak kablosuz kulaklık Avrupa’da 210 avro civarı bir fiyatla piyasaya çıkmıştı. Bu da Galaxy Buds 2’nin 170 avro civarında bir fiyattan satılmasını mantıklı kılıyor.

Samsung Galaxy Buds 2, aktif gürültü engelleme özelliğiyle gelecek. Bu özelliğe sahip bir kulaklık için 172.90 avroluk fiyatın mantıklı göründüğü söylenebilir.

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun