Teknoblog Mobil Samsung’un 2009’da çıkarmayı planladığı telefonlar Amsterdam’da ortaya çıktı (sonra da yokoldu)

Samsung’un 2009’da çıkarmayı planladığı telefonlar Amsterdam’da ortaya çıktı (sonra da yokoldu)

samsung-13-new-amsterdamSamsung’un çıkarmayı planladığı Android telefonlardan birisi dün fotoğraf makinelerine takılmıştı. Dünkü haberimizde de belirttiğimiz gibi bu Android telefonu Amsterdam’daki bir Samsung etkinliğinde ortaya çıkmıştı. Android telefonu ile birlikte 13 farklı telefon da Samsung’un bu etkinlik için hazırladığı slaytlarda yer alıyordu.

Bu 13 telefondan 12 tanesinin henüz duyurusu yapılmadı. Bu telefonlar hakkında çok az bilgi var ancak görünüşe göre bu telefonlar kızaklı QWERTY klavye ve dokunmatik ekran karışımı… Bu sunumda yer alıp da tanıtılmış olan tek telefon ise Omnia HD. Symbian S60 5th Edition yüklü bu cihazın söylentilere göre Windows Mobile 6.5 yüklü ikinci bir versiyonu da çıkacakmış. Zaten sunumda da WinMo 6.5 versiyonuna atıfta bulunulmuş. Oldukça ilginç, ancak bu söylenti doğruysa, Windows Mobile 6.5 yüklü, 12.7 mm kalınlığında, 3.7 inç AMOLED dokunmatik ekranlı, WiFi, GPS ve 8 megapiksellik kamera barındıran ve 720p video çeken bir cihazı satın almak isteriz.

Güncelleme: Bu haberin kaynağı olan AllAboutPhones.nl sitesi Samsung’tan gelen tepki üzerine Android telefonu ve bu telefonlarla ilgili haberi siteden kaldırmış.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
Samsung Galaxy X prototipini CES 2018'de özel olarak sergiledi

1 YORUM

  1. ben 15 gündür samsung omnia i900 serisini araştırıyorum ,ancak kullanıcı yorumları pekte iç açıcı degıl,telefon satan bir kaç arkadaşa sordum memnun olanda var ama olmayan daha fazla dıyorlar,sebebi ise telefon çok yavaş çalışıyor diye imiş,kafam çok karıştı,yabancı sıtelerı araştırdım omnia l8000 ve omnia pro B7610 u gördüm,i 900 ü alsammı? diger telefon ların türkiyeye gelmesini beklesemmi

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı ve soyadınızı giriniz