Teknoloji

Samsung’un 12 megapiksellik kameralı cep telefonu M8910 Pixon12 Türkiye’de

Samsung-M8910-Pixon12Samsung Türkiye’den yeni bir basın bülteni geçtiğimiz günlerde tanıtılan yeni bir ürünün daha Türkiye’ye geldiğini haber veriyor. Dünyanın 12 megapiksellik kamera taşıyan ilk cep telefonu Samsung M8910 Pixon12’yi bekleyenler sonunda muratlarına eriyor.

3.1 inç’lik tam dokunmatik AMOLED ekrana sahip olan Pixon12’nin “Anında Çek” işlevi sayesinde özel bir kamera tuşuna basarak anında kamera özelliğini aktif hale getirebilir ve fotoğraf çekmeye başlayabilirsiniz. Smart Auto özelliği de herşeyi kendiliğinden hallederek kullanıcıya sadece uygun çerçeveyi oluşturmayı ve deklanşöre basmayı bırakıyor. Xenon flaş ile düşük ışıklı ortamlarda daha kaliteli fotoğraflar çekmek mümkün. 28mm geniş açılı lensi sayesinde de kadraja girememe problemi azalacaktır. WiFi ya da 3G bağlantısı ile çektiğiniz fotoğrafları Facebook, Flickr, Picasa gibi fotoğraf paylaşım sitelerine de aktarmak mümkün. M8910 Pixon12 için tavsiye edilen satış fiyatı herşey dahil 1349 TL. Ayrıntıları yazının devamındaki basın bülteninde bulabilirsiniz.

Galeri: Samsung M8910 Pixon12
[nggallery id=189]

Dünyanın  İlk 12 Megapiksel Kameralı Cep Telefonu

Samsung M8910 Pixon12: Çek, Bak ve Paylaş…

Fotoğraf makinası kadar hızlı çekim ve önizleme yapmaya imkan veren, dünyanın ilk 12 megapiksel kameralı  cep telefonu Samsung M8910 Pixon 12 Türkiye?de…

Dünyanın lider cep telefonu üreticisi Samsung Electronics; yüksek megapiksel kameraya sahip cep telefonları pazarındaki liderliğini yeni modeli M8910 Pixon12 ile pekiştiriyor. Samsung M8910 Pixon12, dünyada ilk 12 megapiksel kameraya sahip cep telefonu olmasının yanısıra, tam dokunmatik ekranıyla da dikkat çekiyor.

Günümüz cep telefonu kullanıcılarının güçlü kamera ve görüntüleme özelliklerine sahip cep telefonu talebini karşılamaya yönelik bir ürün olan Samsung M8910 Pixon12, tüm istekleri tek başına karşılayabilecek özelliklerle donatılmış olarak sunuluyor. M8910 Pixon12 ile kullanıcılar, 3.1 inç tam dokunmatik AMOLED ekranla birlikte, yanlarında ayrıca bir fotoğraf makinası taşımadan her an kolayca fotoğraf çekme ve paylaşma olanağına sahip olabilecekler.

Samsung Electronics Mobil İletişimden Sorumlu, Yetkili Başkan Yardımcısı JK Shin, ?Samsung M8910 Pixon12, Samsung?un durmaksızın devam eden tüketicilerle ilgili araştırmaları ile çığır açan ürünler geliştirmesinin en iyi örneği. Bu sayede tüketicilerimizin ihtiyaçlarını karşılamanın ötesine geçiyor, onlara beklediklerinden fazlasını verebiliyoruz? dedi. Shin, kullanıcıların diğer beklentilerini ise şöyle ifade etti: ?Kamera kullanımına hızlı geçiş, daha yüksek deklanşör hızı ve çekilen fotoğraflar arasında hızlı gezinebilme, kullanıcıların aradığı en önemli özellikler haline geldi. Biz de dünyanın ilk 12 megapiksel kameralı cep telefonu ile bu yöndeki yoğun taleplere karşılık verebilmenin mutluluğunu yaşıyoruz.?

Anında Çek

Samsung M8910 Pixon12?deki ayrı bir kamera açma tuşu sayesinde kullanıcılar, kolayca fotoğraf çekebiliyorlar. Tek dokunuşta kamerayı aktif hale getiren bu tuş sayesinde, günümüz gelişmiş dijital kameraları kalitesinde ve hızında fotoğraf çekmek mümkün oluyor. Samsung Pixon12?deki en önemli özelliklerden bir diğeri de, bir sonraki fotoğrafı çekmek için gereken kayıt süresinin iki saniyeye kadar düşürülmüş olması. Böylece ardarda fotoğraf çekerken karşılaşılan en büyük şikayet de giderilmiş oluyor.

Samsung M8910 Pixon12, yenilikçi kamera özellikleri sayesinde, en iyi fotoğraf kalitesini sunuyor. Touch Auto Focus (AF) takip özelliği ile kullanıcıların tek yapması gereken, bir parmak dokunuşuyla fotoğrafın odak noktasını seçmek ve gerisini Samsung M8910 Pixon12?nin akıllı kamerasına bırakmak. Çünkü bu özellik sayesinde, odak noktası belirlendikten sonra AF fonksiyonu, nesne hareket halindeyken bile ekran içindeki netlik ayarını bozmuyor ve nesneyi takip ediyor. Üstelik Smart Auto özelliği ile, çekilen nesne, arka plan ve ışığa göre kadrajı ve çekim modunu ayarlayarak kullanıcıların mükemmel fotoğraflar çekmesi tek bir dokunuşa kalıyor. Samsung M8910 Pixon12?nin kamerasındaki üstün mercek ve Xenon flaş sayesinde dijital kamera kalitesinde çekilen görüntüler, her kullanıcıyı profesyonel fotoğrafçı yapacak kadar iddialı. Ayrıca 28 milimetrelik geniş açılı mercek ile daha iyi bir perspektif ve kadraj yakalamak mümkün.

Anında Gör

Samsung M8910 Pixon12?de fotoğrafları çektikten sonra anıları yeniden yaşamak da ayrı bir keyif. Ultra parlak 3.1 inçlik AMOLED ekran, 10,000:1 kontrast oranı ile çekilen fotoğraflara bakmak en az fotoğraf çekmek kadar eğlenceli bir deneyim. Samsung M8910 Pixon12?deki en dikkat çekici özelliklerden biri de, kullanıcıların çektikleri fotoğrafları etiket, dosya adı, değerlendirme ve zamana göre farklı şekillerde ve kolaylıkla sınıflandırabilmesi. Ayrıca, çoklu seçim özelliği ile fotoğrafları tek tek yerine gruplar halinde ekrana getirmek ve görüntülemek, üzerinde değişiklik yapmak mümkün.

Anında Paylaş

Samsung SharePix ile kullanıcılar, M8910 Pixon12 ile çektikleri fotoğrafları Facebook , Picasa, Flickr, MySpace, Photobucket, Friendster gibi sosyal ağ ve paylaşım sitelerine doğrudan yükleme olanağı veriyor. Üstelik telefonun Wi-Fi ve 3G özellikleri ile paylaşım hızını ve imkanlarını da artıyor.

Samsung M8910 Pixon12, KDV dahil 1.349,00 TL olarak Türkiye?de satışta.

İLGİLİ HABERLER