Teknoblog Ürünler Samsung’tan 11 saat pil ömrü sunduğu iddia edilen netbook: NC310

  Samsung’tan 11 saat pil ömrü sunduğu iddia edilen netbook: NC310

  PAYLAŞIN

  samsung_nc310_1Samsung’tan şimdilik Güney Kore’de çıkan ancak kısa bir süre içerisinde dünyaya açılacak olan yeni bir netbook… Samsung NC310 tipik bir netbook’ta neler varsa, aynı özelliklere sahip, bunun üstüne biraz da kablosuz bağlantı seçenekleri eklemiş. 1 GB bellek, 10.1 inç LCD ekran, 160 GB disk alanı, 1.3 megapiksellik web kamerasına sahip olan üründe 802.11 b/g WiFi’nin yanı sıra HSDPA ve şu anda Güney Kore’de sunulan WiBRO (mobile WiMAX) desteği de bulunuyor.

  Samsung NC310’un 11 saatlik çalışma süresine sahip olacağı söyleniyordu, ancak şu anda elde kesin özelliklerin yer aldığı belge olmadığı için bu konu belirsizliğini koruyor. Bazı kaynaklarda 5 saatlik bataryaya sahip olduğu belirtiliyor. Bu nedenle kafamız biraz karıştı. Yine de beklemek lazım, Samsung NC310 dünyaya yayılmaya başladığında yeni bir işlemci, grafik kartı ve uzun ömürlü bir batarya kazanabilir.

  İlgili — Akihabara News

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
  Samsung, Oppo ve Huawei çift ekranlı telefonlarını hazırlıyor

  1 YORUM

  1. yanılmıyorsam Sony Vaio’nun da benzer özellikte modelleri mevcut. Hatta yeni Apple serisinin de daha hafif ve uzun ömürlü bataryaları var şu an.

  Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz

  Lütfen yorumunuzu yazınız
  Lütfen adınızı ve soyadınızı giriniz