Teknoblog Ürünler Aksesuar Samsung Wireless Charger Duo telefon ve saati aynı anda şarj edecek

Samsung Wireless Charger Duo telefon ve saati aynı anda şarj edecek

Samsung Wireless Charger Duo adını taşıyan kablosuz şarj aletini Unpacked 2018 etkinliğinde resmen gözler önüne çıkarttı.

samsung wireless charger duoSamsung yeni akıllı telefonu Galaxy Note 9 ve akıllı saati Galaxy Watch ile birlikte yeni bir aksesuarı da gözler önüne çıkarttı. Daha önce internete sızan Samsung Wireless Charger Duo kablosuz şarj cihazı, Unpacked 2018 etkinliğinde tanıtıldı.

İki adet şarj alanı bulunan Wireless Charger Duo’da Galaxy Watch düz konumdaki alana yerleştirilirken, akıllı telefon ekranının da daha kolay görünmesini sağlayacak bölgeye dikey olarak yerleştiriliyor.

Her bir şarj alanı, 12W güç sağlıyor. Böylelikle her iki alanda da hem Samsung’un hem de diğer üreticilerin cihazları hızlı biçimde şarj edilebiliyor. Wireless Charger Duo ile kullanıcılar telefonlarını şarj ederken rahatlıkla bir şeyler izleyebilecek veya gelen mesajları kontrol edebilecek.

Samsung Wireless Charger Duo, siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle potansiyel kullanıcıların karşısına çıkacak. Bu yeni kablosuz şarj aletinin fiyat etiketinde yazacak rakam ise şu an için bilinmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
Samsung Galaxy A9'un arkasında neden dört kamera var?
Önceki HaberDoug Field Tesla macerasının ardından Apple’a geri döndü
Sonraki HaberSony Xperia XZ3’ün ekranında çentik olmayacak

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı ve soyadınızı giriniz