Samsung Unpacked 2020 için yeni tanıtım videosu yayınlandı

Samsung Unpacked 2020 etkinliği, 11 Şubat’ta gerçekleşecek. Güney Koreli teknoloji devinin bu etkinlikte yeni ve heyecan verici cihazların duyurusunu yapması bekleniyor. Unpacked 2020 için heyecanı biraz daha artırmak isteyen şirket, resmi YouTube kanalı aracılığıyla etkinlik için yeni bir tanıtım videosu yayınladı.

Bu yeni videoda da etkinlikte tanıtılması beklenen cihazları görmek mümkün olmuyor. Ancak videoya biraz dikkatli bakıldığında bazı ince ipuçları fark edilebiliyor.

Video için seçilen “Geleceğin şeklini değiştir” başlığı ise oldukça doğru bir seçim gibi görünüyor. Samsung’un Unpacked 2020’de yeni katlanabilir telefonu Galaxy Z Flip’i tanıtmasına kesin gözüyle bakılıyor. Aynı etkinlikte Güney Koreli şirketin diğer yeni telefonları Galaxy S20, S20 Plus ve S20 Ultra da gözler önüne çıkacak.

Samsung Unpacked 2020 için yaklaşık 13 gün daha beklemek gerekiyor. Bu süreçte etkinlikte tanıtılacak telefonlara dair yeni sızıntıların görülmesi de sürpriz olmayacaktır.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

F1 İtalya Emilia-Romagna GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

Formula 1 2021 sezonu üç haftalık bir aranın ardından Avrupa yarışlarıyla kaldığı yerden devam ediyor. Geçen yıl da sıra dışı takvimde sonbaharda düzenlenen bir...