Samsung S Pen Pro için detaylar netleşiyor

Samsung Galaxy Z Fold 3 ile gelecek olan S Pen Pro kalemle ilgili detaylar, Twitter’da yapılan bir paylaşım sayesinde görüldü. Söz konusu paylaşım birkaç gün fark edilmese de, güvenilir bir duyumcu tarafından yapılması nedeniyle önem taşıyor.

S Pen Pro’nun 0.7 mm. kalınlığında bir uca sahip olacağı ve bunun katlanabilir ekrana zarar vermeyeceği ifade edildi. 4096 basınç seviyesine sahip olacağı söylenen ekranın şarjının ise USB-C girişi üzerinden yapılacağı söyleniyor. Bunu beklenmedik bir tercih olarak nitelemek yanlış olmayacaktır.

S Pen Pro’nun ayrı olarak satılacağını belirtmekte fayda var. Kalem, uygun kılıflara manyetik olarak tutturulabilecek. Samsung’un kalem için İngiltere’de 70 poundluk bir fiyat belirlemesi bekleniyor.

S Pen’in İngiltere’de 35 pound karşılığında satıldığını hatırlatmakta fayda var. S Pen de 0.7 mm. kalınlığında bir uca ve 4096 basınç seviyesine sahip. Samsung S Pen Pro modelini ise Bluetooth desteğiyle sunacak. S Pen Pro hakkındaki diğer detaylar içinse Samsung’un 11 Ağustos’ta düzenleyeceği etkinliği beklemek gerekiyor.

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun