Samsung eğlence uygulamasına podcast bölümü ekliyor

Samsung telefon sahipleri podcast dinlemek için yeni bir seçeneğe sahip. Şirket, “Free” adını taşıyan eğlence uygulamasına podcast bölümü de ekliyor. Samsung telefon sahipleri Free uygulamasında dizilere, filmlere, oyunlara ve haberlere de erişebiliyor.

Samsung Podcasts olarak adlandırılan bu yeni bölüm ilk olarak Galaxy S21, S20, Note 20, S10 ve Note 10’larda kullanıcılarla buluşuyor. Samsung hesabıyla Free uygulamasına giriş yapan kullanıcılar, uygulamadaki kataloga eklenen podcast’leri dinleyebilecek.

Samsung’dan verilen bilgiye göre, uygulamada kullanıcılara binlerce podcast sunuluyor. This American Life, NPR ve iHeartMedia gibi kanalların popüler içeriklerini de uygulamada bulmak mümkün olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Surface Duo 2'nin sızan fotoğrafları üçlü kamera sistemini gösteriyor

Samsung, Pocket Casts veya Google Podcasts ile rekabet etmek için ayrı bir podcast uygulaması geliştirmek yerine bu deneyimi mevcut uygulamalarından birine eklemeyi tercih etti. Dolayısıyla şirketin mevcut bir uygulamayı kopyaladığını söylemek doğru olmayacaktır. Paylaşılan ekran görüntüleri, Samsung’un bu uygulamaların yerini almak gibi bir amacının olmadığını düşündürüyor.

F1 Macaristan GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

İki hafta önce Britanya'da olaylı ve heyecanlı bir yarışa sahne olan Formula 1'de, belki de takvimin en sıkıcı yarışlarından birine sıra geldi. Geçişin bir...

Windows 11 için ilk beta sürümü yayınlandı

Microsoft, Windows Insider Programına kayıtlı olanlar için Windows 11'in ilk beta sürümünü yayınladı. Bugüne kadar, Windows 11'e erişmek için Microsoft'un "son derece teknik deneyimli...