[wpseo_breadcrumb]

Samsung Life Unstoppable sanal fuar alanında yeni ürünlerini sergiliyor

Samsung, insanların değişen yaşam biçimlerini desteklemek için geliştirdiği son teknoloji akıllı ve bağlantılı ürünlerini Life Unstoppable adını verdiği sanal deneyim etkinliğinde gün yüzüne çıkardı.

Samsung Electronics, 2020 ürün ailesinin günümüzün bağlantılı yaşam tarzını nasıl geliştirdiğini göstermek amacıyla bugün gerçekleştirdiği Life Unstoppable sanal deneyim etkinliğinde mobil ve giyilebilir cihazlar, TV, ses ve ev aletleri alanındaki son inovasyonlarını duyurdu.

Samsung’un teknolojinin sınırlarını zorlamaya devam etme biçimlerinden yalnızca bir tanesi olarak, Life Unstoppable‘ın sanal dünyası, inovasyonda yeni bir çağın habercisi. Öncü ve sürükleyici niteliğiyle bu sanal dünya, Samsung’un insan odaklı inovasyonlarını yepyeni ve oyunlaştırılmış bir deneyimleme biçimiyle hayata geçirildi.

Bu yıl, tüketicilerin dış dünyayla bağlantılarını koparmamaya çalıştıkları dönemlerde, teknolojiyle olan ilişkileri çok daha bütün bir hal aldı. Tüketicilere mümkün olabilecek en akıllı deneyimi sağlamak için yola çıkarak, birbirlerine sorunsuzca bağlanabilen ürünler sunan Samsung, teknolojisiyle gündelik hayatın, iş yaşamının ve eğlencenin tüm unsurlarını bir araya getirirken sınırların ötesine geçiyor.

Markanın bugün tanıtılan ürünleri arasında aşağıdaki ürünler yer aldı:

  • En son geliştirilen, evde eğlence kavramını bir adım öteye taşıyan The Premiere‘in global düzeyde tanıtımı gerçekleşti.
  • Odyssey ile birlikte, Samsung marka monitörler oyun deneyimine öncülük etmeye devam ediyor.
  • Tab A7, Galaxy Fit2, A42 5G ve Galaxy Z Fold2 ile birlikte geniş Galaxy yelpazesine yepyeni ürünler eklenmiş oldu.
  • Üçlü Kablosuz Şarj cihazı, sürekli yenilik gerektiren günümüz yaşam tarzı düşünülerek geliştirildi.
  • SpaceMax teknolojisine sahip RB7300T Classic Buzdolabı ve kişiselleştirilebilir Bespoke buzdolabı serisinin Avrupa’da satışa sunulacağı duyuruldu.
  • Akıllı öğrenme çözümleri ve otomatik bağlanma kabiliyetine sahip WW9800TÇamaşır Makinesi ve DV8000T Çamaşır Kurutma Makinesi tanıtıldı.

Samsung Avrupa Pazarlama Kurulu Başkanı Benjamin Braun, konuyla ilgili olarak şunları ifade etti: “Bu yıl itibarıyla, beklenmedik bir biçimde, teknolojiyle olan ilişkimizi tümüyle yeniden değerlendirmemiz gerekti. Samsung olarak bu değişiklikleri kucaklamanın yanı sıra bu aşamada da önde kalmaya devam etmeyi amaçlıyoruz ve geleceği düşünerek yeniliklerimize halihazırda devam ediyoruz. Cesur ve devrimci bir teknoloji geliştirme misyonumuz için ve 2020 ürün serilerimizi oyunun kuralını yeniden belirleyen bu sanal deneyimin ötesine geçecek biçimlerde duyurabilmenin yollarını ararken durmaksızın çalışıyoruz. Bir yandan ?Life Unstoppable’ konseptini destekleyen ürünleri sizlere sunmaya devam ederken diğer yandan Samsung olarak bunun çok daha fazlasıyla sizleri şaşırtmaya devam edeceğiz.”

1
The Premiere: Hem içeride, hem de dışarıda eğlence deneyimi bir üst seviyeye taşınıyor

Samsung The Premiere

2
Odyssey G9 ve G7: Sizi aksiyonun tam ortasına bırakan sürükleyici bir oyun deneyimi

Samsung Life Unstoppable sanal fuar alanında yeni ürünlerini sergiliyor

3
Samsung’un mobil ürünleri

Samsung Life Unstoppable sanal fuar alanında yeni ürünlerini sergiliyor

4
Tüketicilerin yaşam tarzlarını özelleştirmelerine ve sürdürülebilir yaşamı benimsemelerine yardımcı olan ev aletleri

Samsung Life Unstoppable sanal fuar alanında yeni ürünlerini sergiliyor

5
Life Unstoppable deneyimi

Samsung Life Unstoppable sanal fuar alanında yeni ürünlerini sergiliyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Video: Apple Watch Series 7 Cellular Kutusundan Çıkıyor

Apple Watch Cellular modelleri 24 Haziran itibarıyla Türkiye'de satışa sunuldu. Apple Watch Series 7 ve Apple Watch SE modellerinin hücresel bağlantı özellikli versiyonları ülkemizde...

eSIM nedir, ne işe yarar, destekleyen telefonlar ve operatörler

Akıllı telefonların büyük bir kısmı eSIM desteği sunmuyor. Buna rağmen üst segmentten başlayarak elektronik SIM kartlar için sunulan desteğin yavaş yavaş yaygınlaştığını görüyoruz. Bu...

Apple Watch GPS + Cellular modelleri Türkiye’de

Apple Watch'un hücresel bağlantı imkanı sunan Cellular modeli bugün itibarıyla Türkiye’de kullanıcılarla buluştu. Müşteriler Apple Watch Series 7 veya SE modellerinin GPS + Cellular...

YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bilgilendirici ve kaliteli teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun