Samsung Gear S2 Snoopy arayüzlerine kavuşuyor

samsung gear s2 snoopy

Apple, akıllı saati Apple Watch için hazırlanan ve Walt Disney’in en meşhur kahramanı Mickey Mouse’un bulunduğu saat arayüzünü sıklıkla ön plana çıkarıyor. Samsung da Apple’ın bu hamlesine çizgi film dünyasının başka bir klasik karakteriyle karşılık veriyor.

Şirket CES 2016 kapsamında düzenlediği etkinlikte, Peanuts karakterlerinin Gear S2’de boy göstereceğini açıkladı. Bu durum, Samsung Gear S2 Snoopy arayüzlerinin yakında bileklerde görülebileceği anlamına geliyor. Güney Koreli şirket arayüzlerde görülecek Peanuts karakterlerinin listesini açıklamasa da, şirketin paylaştığı görüntülerde Snoopy ve Woodstock’ın varlığı hemen göze çarpıyor.

Apple Watch’un Mickey Mouse arayüzü gibi hareketli olmasa da, Snoopy arayüzü de Gear S2’nin pazarlanması için fazlasıyla uygun bir materyal olacağı izlenimini veriyor.

Samsung, CES 2016 kapsamında Gear S2 için yeni renk seçenekleriyle birlikte iPhone desteğinin de duyurusunu yapmıştı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

F1 İspanya GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

Formula 1 2021 sezonunda heyecan ara vermeden devam ediyor. Portekiz'den sonra sırada onun komşusu İspanya var. Geçen yıl pandemi nedeniyle İspanya GP ağustos ayında...

Samsung Galaxy A72 İncelemesi

Samsung Galaxy A72 GittiGidiyor'dan satın alın SATIN AL Akıllı telefon fiyatlarının yükselmesi tüketicilerin biraz daha orta segment telefonlara ilgi göstermesine neden oluyor. Üreticiler de bu segmentteki ürünlerine...