Samsung Galaxy Watch 4 Serisi şimdi Saat&Saat mağazalarında

Samsung’un Wear OS 3 işletim sistem, akıllı saatlere özel One UI kullanıcı arayüzü ve iyileştirilmiş donanım performansıyla dikkatleri üzerine toplayan Galaxy Watch 4 Serisi akıllı saatleri, şimdi Saat&Saat’in seçili mağazalarında da satışa sunuluyor.

Geçtiğimiz ağustos ayında tanıtımı gerçekleştirilen Galaxy Watch4 ve Watch4 Classic akıllı saatleri, dünyaca ünlü saat markalarının Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olduğu belirtilen Saat&Saat aracılığıyla da tüketicilerle buluşuyor. Tüketiciler, göz alıcı tasarımları ve hayatı kolaylaştıran özellikleri ile hayranlık uyandıran bu saatleri mağazanın web sitesi üzerinden satın alabilecek ya da dilerlerse seçili mağazalarında da deneyimleyerek bu saatlere doğrudan sahip olabilecek.

Galaxy Watch 4 44 mm ebadında Siyah, Yeşil, Gümüş, 40 mm boyutunda ise Siyah, Pembe Altın, Gümüş renk seçenekleri ile geliyor. Galaxy Watch4 Classic ise 46 mm ve 42 mm boyutlarında Siyah ve Gümüş renk seçenekleri ile sunuluyor. Gelişmiş donanım performansıyla desteklenen Galaxy Watch 4 Serisi, önceki modeller ile kıyaslandığında şimdiye kadar hiç olmadığı kadar kusursuz ve mükemmel bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Yeni akıllı saatler aynı zamanda kullanıcılara daha da zinde olmalarını mümkün kılacak en iyi araçları sağlamak üzere yeniden tasarlandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Samsung Galaxy S21 Ultra'da Android 12 ve One UI 4.0 yeniliklerine bakıyoruz - Video

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun

İLGİLİ HABERLER