Samsung Galaxy Watch 4 için sertifika almaya başladı

Samsung yeni akıllı saatlerinde Tizen işletim sistemi yerine Google ile birlikte geliştirdiği yenilenmiş Wear OS işletim sistemini kullanacak. Sızan belgeler, şirketin iki yeni akıllı saat üzerinde çalıştığını gösteriyor. Resmi bir sertifikaya göre, akıllı saatler Samsung Galaxy Watch 4 ve Galaxy Watch Active 4 ismiyle resmiyet kazanacak.

Her iki cihaz için de iki farklı boyut seçeneği sunulacak. Çin’in 3C sertifika kuruluna sunulan belgede dört farklı model numarasının görünmesi bu durumu doğruluyor. Bu belgelerde 5W şarj desteği görülse de, hiçbirinin kutusundan güç adaptörünün çıkmayacağı belirtildi.

Model numaralarının sonunun 0 ile bitmesi, bu cihazların hepsinin Çin pazarı için hazırlandığı anlamına geliyor. SM-R860 model numarasının 39 mm. Galaxy Watch Active 4’e, SM-R870 model numarasının 43 mm. Galaxy Watch Active 4’e, SM-R880 model numarasının 41 mm. Galaxy Watch 4’e, SM-R890 model numarasının ise 45 mm. Galaxy Watch 4’e ait olduğu ifade edildi.

samsung galaxy watch 4 Bu dört modelden ilkinde 247 mAh kapasiteli bir pil hücresi bulunuyor. Bu da diğer üç modelin daha büyük pillere sahip olduğu anlamına geliyor. Samsung’un 5W şarj hızından vazgeçmemesi ve geçtiğimiz yılki şarj aparatını çıkarmamasına şaşırmamak gerekiyor.

Samsung Galaxy Watch 4 akıllı saatlerin önümüzdeki ay veya ağustosta yeni Galaxy Z Fold 3 ve Z Flip 3 katlanabilir telefonlarla birlikte resmiyet kazanması bekleniyor.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun

Oppo ColorOS 12 dağıtım takvimini açıkladı

Oppo, Android 12 üzerine inşa edilen ColorOS 12 kullanıcı arayüzünün detaylarını paylaştı. Şirket, ColorOS 12 güncellemesinin mevcut cihazlarına dağıtım takvimi konusunda da bilgi verdi....

Microsoft Office 2021 çıkış tarihi açıklandı, Windows 11 ile aynı gün çıkıyor

Microsoft, perşembe günü ticari müşteriler için Microsoft Office'in bir sonraki kalıcı sürümünü piyasaya sürdü. Ayrıca 5 Ekim'de bireysel tüketiciler için Office 2021 sürümünü yayınlayacağını...

Huawei Okula Dönüş Kampanyası’nda MateBook ürünlerinde indirimler devam ediyor

Huawei, MateBook Serisi’ni Okula Dönüş dönemi kapsamında birçok kampanya ve indirim fırsatlarını tüketiciye sunmaya devam ediyor. Şirket MateBook Serisi’ni, Okula Dönüş dönemi kampanyası kapsamında...