Samsung Galaxy Watch 3’ün özelliklerini eski saatlerine götürüyor

Samsung Galaxy Watch 3 ve Galaxy Watch Active 2 için kısa süre önce yayınlanan güncelleme ile EKG özelliğinin Avrupa ülkelerinde kullanımı mümkün hâle gelmişti. Güney Koreli şirket şimdi de Galaxy Watch 3’ün özelliklerini orijinal Galaxy Watch ve Galaxy Watch Active’e getiriyor.

Söz konusu güncellemenin dağıtımı ABD ve Güney Kore’de başladı. Ancak kısa bir süre içinde diğer ülkelerdeki kullanıcıların da bu güncellemeye erişmesi bekleniyor.

Güncelleme orijinal Galaxy Watch sahiplerine R810XXU1FUB6 seri numarasıyla ulaştırılıyor. Galaxy Watch Active sahipleri ise R500XXUF1UB5 seri numarasıyla güncellemeyle tanışacak. Güncellemeyle birlikte cihazlar Tizen 4.0 sürümünden Tizen 5.5’e geçecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Xiaomi Mi 11 Ultra için su altında kutu açma videosu çekti

Tizen 5.5 güncellemesiyle akıllı saatlere gelecek Samsung Galaxy Watch 3 özellikleri arasında AR Emoji ve Bitmoji desteği, bildirimde görsel gösterimi, koşu ve bisiklet için sesli yönlendirme, Bluetooth kulaklık üzerinden yönlendirme ve sürekli kayan ekran görüntüleri gibi yenilikler kullanıcılara sunuluyor. Kararlılık ve performans iyileştirmeleri de güncelleme paketinin getirdikleri arasında bulunuyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

F1 İtalya Emilia-Romagna GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

Formula 1 2021 sezonu üç haftalık bir aranın ardından Avrupa yarışlarıyla kaldığı yerden devam ediyor. Geçen yıl da sıra dışı takvimde sonbaharda düzenlenen bir...