Samsung Galaxy Tab S7 Lite 5G tasarımı sızıntıyla görüldü

Samsung Galaxy Tab S7 Lite 5G önümüzdeki dönemde tanıtılması beklenen ürünler arasında yer alıyor. Yeni bir sızıntı, Samsung’un tabletinin tasarımının farklı açılardan görmeyi sağlıyor.

Tab S7 Lite, genel hatları itibarıyla Tab S7’nin ayak izlerini takip edecek gibi görünüyor. İnce kasa, düz kenarlar ve ince ekran çerçevesine sahip tabletin arka paneline S Pen’i manyetik olarak tutturmak mümkün olacak.

Galaxy Tab S7 Lite 5G’nin kalbinde Qualcomm Snapdragon 750G işlemci bulunacak. Bir versiyonda bu işlemciye 4 GB RAM’in eşlik edeceği belirtiliyor. Tabletin 12.4 inç büyüklüğünde bir IPS LCD ekrana sahip olduğu söyleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
iPhone 13 çentiği yüzde 25 oranında daha küçük olacak

Samsung Galaxy Tab S7 Lite 5G tanıtımının haziran ayında yapılacağı iddia ediliyor. Tabletin renk seçenekleri arasında siyahın yanı sıra gümüş, pembe ve yeşilin olacağı belirtiliyor.

F1 Macaristan GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

İki hafta önce Britanya'da olaylı ve heyecanlı bir yarışa sahne olan Formula 1'de, belki de takvimin en sıkıcı yarışlarından birine sıra geldi. Geçişin bir...

Windows 11 için ilk beta sürümü yayınlandı

Microsoft, Windows Insider Programına kayıtlı olanlar için Windows 11'in ilk beta sürümünü yayınladı. Bugüne kadar, Windows 11'e erişmek için Microsoft'un "son derece teknik deneyimli...