Samsung Galaxy Tab S3’e ait basın fotoğrafları sızdı

samsung galaxy tab s3Samsung kimi ürünlerini resmi duyuru öncesinde iyi biçimde gizlemeyi başarsa da, bazı ürünlerde aynı performansı sergileyemiyor. Galaxy Tab S3 tablet, Güney Koreli üreticinin koruyamadığı sırlar arasındaki yerini şimdiden almış durumda. Evan Blass tarafından paylaşılan resmi basın fotoğrafları, tabletin biraz daha net biçimde görülmesini sağladı.

Samsung Galaxy Tab S3 iki farklı versiyonla potansiyel müşterilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Galaxy Tab S3 8.0 olarak adlandırılan küçük versiyon, geçtiğimiz ay Çin’in cihaz sertifikalandırma kurumu TENAA’nın belgelerinde de boy göstermişti. Belgelerde yer alan fotoğraflarda serinin daha önceki üyelerine kıyasla tasarımda bir farklılık da göze çarpmamıştı.

Daha önceki sızıntılara göre, Galaxy Tab S3 8.0 sekiz çekirdekli Qualcomm Snapdragon 652 işlemci barındıracak. Bu işlemciye Adreno 510 grafik işlemcisiyle 3 GB RAM ve 32 GB dahili depolama alanı eşlik edecek. 8 megapiksel arka kamerayı cihazın önünde bulunan 2 megapiksel kamera tamamlayacak. Yazılım kanadında ise yeni Samsung Galaxy Tab S3 tabletlerin kutularından Android 6.0 Marshmallow işletim sistemiyle çıkması bekleniyor.

Galaxy Tab S serisinin daha önceki modellerinde olduğu gibi, Galaxy Tab S3 modellerinde de yüksek çözünürlüklü ekranların bulunacağı belirtiliyor. Hem 8 inç hem de 9.7 inç ekranlı modelde 2048 x 1536 piksel ekran çözünürlüğü sunulacak.

Sızan özelliklere ve fotoğraflara bakıldığında Galaxy Tab S3’ün Tab S2’ye kıyasla küçük bir yükseltme niteliği taşıyacağı görülüyor. Ancak grafik işlemcisinin selefine göre gelişmiş olması sayesinde cihazın görsel açıdan daha kuvvetli bir deneyim sunabileceği belirtiliyor.

YouTube’dan reklamsız deneyim için yeni seçenek

Google, YouTube için daha uygun fiyatlı bir abonelik paketini test etmeye başladı. YouTube Premium Lite adını taşıyan bu yeni hizmet, kullanıcılara reklamsız izleme deneyimini...

Galaxy Watch 4 Classic sızıntısı ile yeni Wear OS kullanımda görülüyor

Samsung'un 11 Ağustos'taki Unpacked etkinliğine yaklaşık bir haftalık bir zaman var. 91mobiles tarafından yayınlanan yeni fotoğraflar, etkinlikte görebileceğimiz iki yeniliğe ilk kez gerçek dünyadan...
Bu haberi arkadaşınızla paylaşın