Teknoloji

Samsung Galaxy Tab S 8.4 ve 10.5 tabletler ağustosta Türkiye’de

samsung-galaxy-tab-s-130614-4

Samsung’un geçtiğimiz ayın ortalarında düzenlediği bir etkinlikle duyurusunu gerçekleştirdiği yeni Galaxy Tab S tabletler ağustos ayından itibaren Türkiye piyasasına giriş yapmış olacak.

Galaxy Tab S serisi içinde 8.4 ve 10.5 inç ekranlı iki farklı seçenek bulunuyor ve bunların ikisinin Super AMOLED ekranı da 2560 x 1600 gibi yüksek çözünürlük sunuyor. Ayrıca her iki tabletin arkasında LED flaşlı 8 megapiksel, önünde de Full HD video destekli 2.1 megapiksel kamera bulunuyor. Ayrıca her iki tablet de 6.6 mm.’lik kalınlığa sahip gövdeleriyle bir hayli estetik görünüyor.

Samsung, Galaxy Tab S tabletler için kapaklı kılıf, sade kılıf, Bluetooth klavye gibi aksesuarlar da sunuyor. Bu aksesuarlardan Bluetooth klavye Galaxy Tab S 10.5 inç için sunuluyor; dizüstü bilgisayar klavyesiyle aynı tasarıma sahip olan bu klavye ergonomik tasarımı ve yeniden şarj edilebilir piliyle dikkat çekiyor.

Ayrıca Samsung Galaxy Tab S tabletlerden birini satın alanlara Galaxy Gifts olarak adlandırdığı; Deezer, Samsung Sinema, S-Mag, Dropbox, Asphalt 8 gibi uygulama ve oyunlardan çeşitli hediyeler de sunulacak.

Samsung Türkiye’den gelen açıklamaya göre Galaxy Tab S 8.4 ve 10.5 inç tabletler ağustos ayında Türkiye’de olacak. Fiyat bilgisi şu anda verilmiyor, bunun için gelecek ayı, ürünlerin piyasaya sunulacağı zamanı beklemek gerekiyor.

İLGİLİ HABERLER