Teknoloji

Samsung Galaxy S9’a İnanılmaz AR Emoji’si geldi

samsung galaxy s9 inanılmaz emoji

samsung galaxy s9 inanılmaz emoji

Samsung, Galaxy S9 ve S9+’ın lansmanı sırasında AR Emoji özelliğinin üzerinde epey durmuştu. Üstelik bu özellik dahilinde Disney karakterlerinin Artırılmış Gerçeklikle Emojilerini (AR Emoji) kullanıma sunarak mesajlaşmayı daha eğlenceli hale getirmek amacıyla Disney ile işbirliğine gitmişti.

S9 ve S9+’ın piyasaya çıkışıyla birlikte ilk olarak Mickey Mouse, Minnie Mouse ve Donald Duck gibi mevcut karakterlerin Artırılmış Gerçeklikle Emojisini tüketicilere sunan Samsung, şimdi de Pixar’ın çok sevilen animasyon filmi İnanılmaz Aile üyelerinin ve İnanılmaz Aile’nin dostu Super Frozone’nın Artırılmış Gerçeklikle Emojilerini tüketicilerin beğenisine sundu.

Galaxy S9 ve S9+ kullanıcıları bundan böyle mesajlarını Bay İnanılmaz, Lastik Kız, Violet, Dash ve Jack-Jack’in yanı sıra Super Frozone gibi artırılmış gerçeklik emojileri ile kişiselleştirebilecekler. Bu emojileri telefonunuza eklemek için yapmanız gereken tek şey kameranızı AR Emoji moduna getirmek ve sağ taraftaki artı tuşuna dokunduktan sonra Galaxy Uygulama Mağazasına girerek Incredibles AR Emoji Paketi’ni seçmek olacak.

Güney Koreli şirketten konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada, Samsung Electronics ve Disney’in bu son işbirliğinin, AR Emoji’nin iletişimi daha kişisel ve eğlenceli yapma kapasitesini ortaya koyduğu dile getirildi.

İlginizi Çekebilir

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER