Samsung Galaxy S6 Active’a ait fotoğraf internete düştü

samsung-logo-mwc-2015

Samsung’un şimdiye kadarki en iyi tasarıma sahip akıllı telefonu olan Galaxy S6, selefi S5’in aksine suya dayanıklı bir telefon değil. Bu da dış ortamın zorlu şartlarında bulunanların Galaxy S6’yı gönül rahatlığıyla kullanamayacağı anlamına geliyor.

Samsung geçmişte Galaxy S serisi amiral gemisi telefonlarının Active versiyonunu çıkarıyordu, ancak Galaxy S5 suya dayanıklı olunca buna gerek duyulmamıştı. Ancak Galaxy S6’nın yapısı bir Active versiyonunu gerekli kılabilir. Samsung da böyle düşünüyor olmalı ki, Galaxy S6 Active için çalışmalara başlamış. Bu telefona ait olduğu öne sürülen görseller internete düştü.

samsung-galaxy-s6-active-130515

GSMArena ve Phandroid sitelerinin yayınladığı fotoğrafta Galaxy S6 Active olduğu iddia edilen cihaz arkadan görünüyor. Telefonun 3500 mAh kapasiteli pile sahip olacağı, diğer bileşenlerinin Galaxy S6 ile farklı olmayacağı söyleniyor. Bundan başka fazla bir detay yok, ancak çok yakında Galaxy S6 Active ile ilgili resmi açıklamaları görebiliriz.

[quote_box_center]İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Samsung Galaxy S6 ve S6 edge İncelemesi[/quote_box_center]

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung’dan Galaxy S21 Ultra ile S20 Ultra karşılaştırması

Samsung, 2020 ve 2021'in ilk yarılarında çıkan ve birbirinin takipçisi olan Galaxy S20 Ultra ve Galaxy S21 Ultra modelleri için karşılaştırma niteliğinde bir infografik...

Apple’ın yeni etkinliği için beklenen işaret Siri’den geldi

Yeni Apple etkinliği için beklenen doğrulama, Apple'ın dijital asistanı Siri'den geldi. MacRumors sitesinin haberine göre, Siri'ye Apple'ın sıradaki etkinliğinin ne zaman olduğu sorulduğunda "20...