Samsung Galaxy S22 serisi Türkiye’ye ne zaman gelecek?

google news abone ol

Samsung, çarşamba günkü Unpacked etkinliğinde yeni Galaxy S22 serisinin duyurusunu gerçekleştirdi. Bu seri içinde yer alan üç telefon; Galaxy S22, S22 Plus ve S22 Ultra Türkiye’de satışa sunulacak. Samsung Galaxy S22 serisi Türkiye’ye ne zaman gelecek sorusunun cevabı ortaya çıktı. Ayrıca seri içindeki telefonların hangi depolama alanı ve RAM seçenekleriyle geleceği bilgisi de geldi. Galaxy S22 Türkiye fiyatları ise henüz belli olmadı.

Samsung Türkiye’den gelen bilgiye göre; Galaxy S22 Ultra akıllı telefonların, mart ayından itibaren, Samsung.com, operatörler ve perakendeciler aracılığıyla geniş kapsamlı olarak çevrimiçi satışa sunulması planlanıyor. Samsung, daha sonra web sitesinde verdiği bilgide, yeni telefonların 4-13 Mart tarihleri arasında ön satışa çıkacağını belirtti. Cihaz, Phantom Black, Phantom White, Green, Burgundy renk alternatifleri; 128GB, 256GB ve 512GB hafıza seçenekleri, 8GB ve 12GB RAM özellikleri ile satışa sunulacak.

Öte yandan şirket, Galaxy S22 ve Galaxy S22 Plus akıllı telefonların yine mart ayı içinde Samsung.com, operatörler ve perakendeciler aracılığıyla geniş kapsamlı olarak çevrimiçi satışa sunulması planlandığını belirtti. Her iki cihaz da Phantom Black, Phantom White, Green, Pink Gold renk alternatifleri, 128GB ile 256GB hafıza seçenekleri ve 8GB RAM özelliğiyle satışa sunulacak.

Yukarıda belirttiğimiz gibi, şirket bu yeni telefonların Türkiye fiyatları hakkında henüz bir bilgi paylaşmadı. Muhtemelen telefonların piyasaya çıkışı yaklaştıkça fiyat bilgisi netleşecektir. Samsung Türkiye’nin, daha önce ön satışa çıkmadan önce değişim kampanyaları düzenlediğini görmüştük. Henüz lansman sırasında böyle bir bilgi gelmese de, ilerleyen zamanlarda bu tür bir kampanyanın gelebileceğini düşünüyoruz.

Galaxy S22 serisinin yeni üyeleri olan S22, S22 Plus ve S22 Ultra ile ilgili detayları kapsamlı ön inceleme yazımızda bulabilirsiniz.

Güncelleme: Samsung web sitesinde yer alan ön satış tarihi bilgisi eklenmiştir.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Akıllı saat ve kulaklığı birleştirecek Huawei Watch Buds’ın çıkışı yakın

Son zamanlarda web'de veya sosyal medyada Huawei Watch Buds adıyla anılan ilginç bir cihaza denk gelmiş olabilirsiniz. Bunun bir Huawei hayranı tarafından geliştirilmiş bir...

Oppo Enco X2 İncelemesi

Oppo Enco X2 inceleme yazısında aktif gürültü engelleme özellikli ve Dynaudio teknolojili ses deneyimi sunan kablosuz kulaklık ile ilgili yorumlar var.

Kanye West Parler’ı satın almaktan vazgeçti

Kanye West Parler'ı satın almaktan vazgeçti. Ünlü rapçi Twitter hesabının askıya alınmasının ardından kendisini Twitter'ın karşısında "ifade özgürlüğü" odaklı bir alternatif olarak tanımlayan Parler'ı...

Disney oyuncuları daha genç veya yaşlı gösterebilen yapay zekâ sistemi geliştirdi

Disney yapay zekâ ile oyuncuların ekranda gerçekten daha yaşlı veya genç görünmelerini mümkün hâle getiriyor. Şirketin araştırmacıları tarafından geliştirilen sistemde görsel efekt uzmanlarına daha...

ÖNE ÇIKANLAR