Samsung Galaxy S21 FE’nin Türkiye fiyatı ve çıkış tarihi belli oldu

google news abone ol

Uzun süre boyunca merakla beklenen Samsung Galaxy S21 FE, bu hafta içinde CES 2022’de gözler önüne çıkmıştı. Tanıtımın ardından akıllı telefonun Türkiye’de ne zaman piyasaya sürüleceği sorusu sorulmaya başlamıştı. Bu sorunun cevaplanması fazla zaman almadı. Samsung Galaxy S21 FE Türkiye fiyatı ve çıkış tarihi belli oldu.

Galaxy S21 FE’nin Türkiye’de satılan versiyonunun kalbinde Exynos 2100 işlemci bulunuyor. Bu işlemciye 8 GB RAM eşlik ediyor. Samsung’dan verilen bilgiye göre, dahili depolama alanı için 128 ve 256 GB olmak üzere iki seçenek sunuluyor.

Samsung Galaxy S21 Türkiye satış fiyatı 128 GB versiyonu için 10999 TL, 256 GB versiyonu içinse 11999 TL olarak belirlendi. Akıllı telefon, 11 Ocak’tan itibaren Türkiye’de kullanıcılarla buluşmaya başlayacak.

Samsung, Galaxy S21 FE 5G için kullanıcılara 1999 TL’den başlayan fiyatlarla bir değişim kampanyası da sunuyor. Kampanya kapsamında 4– 31 Ocak 2022 tarihleri arasında Samsung mağazalarından Samsung Galaxy S21 FE 5G modeli satın alan kullanıcılar, eski telefonlarını getirdiklerinde değişen oranlarda indirim almaya hak kazanıyor.

Eski Samsung cep telefonunu getiren ve Değişim Kampanyası koşullarını sağlayan tüketicilere KDV dahil 2000 TL, Samsung dışındaki telefonlarını getiren kullanıcılara ise KDV dahil 1500 TL olmak üzere, eski ürünün belirlenen değerine ek destek sunuluyor. Eski cep telefonlarının belirlenen değerinin 1000 TL tutarının altında olması durumunda kullanıcılar Samsung Türkiye tarafından sağlanan bu ek desteğe hak kazanamıyor.

Galaxy S21 FE’de Exynos 2100 işlemci ve 8 GB RAM’in yanı sıra 25W Süper Hızlı Şarj desteğine sahip 4500 mAh pil, 120 Hz yenileme hızına sahip ekran gibi özellikler bulunuyor. Süper Hızlı Şarj sayesinde telefonun pili 30 dakika içinde yüzde 50 doluluk oranının üstüne çıkıyor.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yandex Rusya ile bağlarını koparmayı planlıyor

Yandex Rusya'nın teknoloji alanındaki en tanınmış markası konumunda. Son yıllarda Batılı rakiplerinin gerisinde kalmamak için sıkı bir mesai harcayan şirket kendi akıllı cihazlarını, sürücüsüz...

Twitter şirketlere altın rengi, resmi kurumlara gri tik verecek

Twitter yenilenmiş Onaylamış Hesap programını 2 Aralık'ta hayata geçirecek. Yenilenmiş programda manuel doğrulama aşaması uygulanırken, farklı kullanıcı türleri için farklı renklerde tikler verilecek. Konuyla...

Netflix Sıcak Kafa dizisinden yeni görüntüler paylaştı

Netflix Sıcak Kafa dizisinin duyurusunu daha önce yapmıştı. Apokaliptik bir dünyayı anlatan dizinin resmi fragmanı ve yeni görüntüleri paylaşıldı. Yeni görüntüler izleyicileri nelerin beklediği...

Spotify Storylines Gaye Su Akyol’un yeni albümüyle Türkiye’de

Spotify’ın sanatçılar ve hayranları arasındaki bağı her zamankinden daha fazla güçlendiren özelliği Storylines, Türkiye’deki müzikseverlerle buluşuyor. Spotify Storylines, ilk kez, Gaye Su Akyol’un dördüncü...

ÖNE ÇIKANLAR