Samsung Galaxy S21 FE için oklar ağustos ayını işaret ediyor

Samsung Galaxy S21 FE ile ilgili dedikodular uzun sayılabilecek bir süredir etrafta dolaşıyor. Yaz aylarında resmiyet kazanması beklenen telefonla ilgili son sızıntı, S21 FE’nin tıpkı selefi gibi çeşitli renk seçenekleriyle kullanıcıların karşısına çıkacağını gösteriyor.

Analist Ross Young, Galaxy S21 FE için üretimin temmuz ayında başlayacağını belirtti. Üretimin temmuz ayında başlaması, telefon için daha önce ortaya atılan 19 Ağustos tanıtım tarihinin doğru olması ihtimalini kuvvetlendiriyor. Young, telefon için dört farklı renk seçeneği sunulacağı bilgisini de paylaştı.

Bu renk seçeneklerinin gri, açık yeşil, açık mor ve beyaz olacağı söyleniyor. Daha önceki sızıntılarda telefon için farklı renk seçenekleri sıralanmıştı. S21 FE’nin renk seçenekleri arasında pembe de sayılmıştı. Ancak Young’un paylaşımında pembenin yerini yeşilin aldığı görülüyor.

S21 FE’nin tasarımının S21 serisinin genel tasarım dilinden uzaklaşması beklenmiyor. Akıllı telefonda 6.4 inç kamera delikli Super AMOLED ekranın bulunacağı söyleniyor. Depolama alanı seçenekleri 128 ve 256 GB olarak sıralan telefonda microSD kart desteğinin olup olmayacağı ise belirsizliğini koruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Xiaomi 11T Pro, 11T ve 11 Lite 5G NE tanıtıldı

Samsung Galaxy S21 FE büyük ihtimalle üçlü bir arka kamera sistemiyle gelecek. Ancak henüz sızıntılarda bu konuda somut bir işaret görülmüş değil. Telefonda 120 Hz ekran ve Snapdragon 888 işlemcinin bulunması da beklentiler arasında yer alıyor.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun

iPadOS 15 ile M1 iPad Pro’ların yüksek kapasiteli RAM’i daha fazla kullanılabilecek

Geçtiğimiz haziran ayında iPadOS 15'in ön gösterimi yapıldığında Apple'ın geliştiricilere uygulamalarında daha fazla RAM'den yararlanması imkanı sağlanacağı belirtilmişti. Bu sayede, özellikle iPad Pro'larda sunulan...

Apple’dan iPhone 13 serisi için özel tanıtım videosu – Video

Apple, iPhone 13 ve 13 Pro'nun özelliklerini öne çıkaran ve ürün yelpazesindeki farklılıkları detaylandıran, rehber niteliğinde yedi buçuk dakikalık bir video yayınladı. Videoda Apple,...

Oppo ColorOS 12 dağıtım takvimini açıkladı

Oppo, Android 12 üzerine inşa edilen ColorOS 12 kullanıcı arayüzünün detaylarını paylaştı. Şirket, ColorOS 12 güncellemesinin mevcut cihazlarına dağıtım takvimi konusunda da bilgi verdi....