Samsung Galaxy S20 Fan Edition tanıtımını izleyin

Yeni Samsung Android telefonu ile tanışın

Ağustos ayının hemen başında yeni amiral gemisi telefonları Galaxy Note 20 ve Note 20 Ultra’yı tanıtan Samsung, birkaç gün öncesinden 23 Eylül tarihinde bir Galaxy Unpacked etkinliği düzenleyeceğinin haberini vermişti. Türkiye saatiyle 17.00’de başlayacak bu yayını nasıl izleyebileceğiniz ile ilgili detaylar yazımızda.

Galaxy Unpacked yayını nasıl izlenir?

Samsung, etkinlik canlı yayınını kendi web sayfası üzerinden yayınlayacak. Bu bağlantı üzerinden kayıt olarak canlı yayını izleyebilirsiniz.

Galaxy Unpacked etkinliğinde Galaxy S20 Fan Edition olarak adlandırılan yeni bir Android telefon ile tanışmayı bekliyoruz. Haftalar öncesinden sızıntılarını görmeye başladığımız bu telefonun Galaxy S20 serisinin en sevilen bazı özelliklerini daha kompakt ve uygun fiyatlı bir pakette sunması bekleniyor. Telefonun hem fiyatı hem de özellikleriyle gençleri hedeflediği de konuşulanlar arasında yer alıyor. Zaten Samsung’un da etkinlikten bir gün önce yayınladığı tanıtım filmi bunu açık şekilde gösteriyor.

F1 Macaristan GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

İki hafta önce Britanya'da olaylı ve heyecanlı bir yarışa sahne olan Formula 1'de, belki de takvimin en sıkıcı yarışlarından birine sıra geldi. Geçişin bir...

Windows 11 için ilk beta sürümü yayınlandı

Microsoft, Windows Insider Programına kayıtlı olanlar için Windows 11'in ilk beta sürümünü yayınladı. Bugüne kadar, Windows 11'e erişmek için Microsoft'un "son derece teknik deneyimli...