Galaxy S10 5G Samsung’un yüzünü güldürüyor

Samsung Galaxy S10 5G, Samsung’un ana vatanı Güney Kore’de yaklaşık üç ay önce piyasaya çıkmıştı. Galaxy S10 5G’nin Güney Kore’de hedeflenen hakimiyete ulaşması pek zor olmamış gibi görünüyor. Akıllı telefonun ülkede 80 gün içinde 1 milyon satış rakamına ulaştığı belirtildi.

Kaba bir hesap yapıldığında Samsung’un Güney Kore’de her gün yaklaşık 15 bin Galaxy S10 5G sattığı görülüyor. Samsung’un en büyük rakiplerinden LG ise V50 ThinQ 5G modelini 10 Mayıs itibarıyla Güney Kore’de satışa sunmuştu. LG’nin akıllı telefonu da bu süreçte 280 bin adet satıldı. Bu da güçlü bir satış rakamı olsa da, Galaxy S10 5G’nin performansının yanında biraz sönük kalıyor.

Samsung Galaxy S10 5G, Güney Kore dışında da 5G şebekesinin aktif hâle geldiği bazı ülkelerde satışa sunulmuş durumda. İngiltere’de EE ve Vodafone, ABD’de ise Verizon ve Sprint akıllı telefonun satışını gerçekleştiriyor.

F1 Macaristan GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

İki hafta önce Britanya'da olaylı ve heyecanlı bir yarışa sahne olan Formula 1'de, belki de takvimin en sıkıcı yarışlarından birine sıra geldi. Geçişin bir...

Windows 11 için ilk beta sürümü yayınlandı

Microsoft, Windows Insider Programına kayıtlı olanlar için Windows 11'in ilk beta sürümünü yayınladı. Bugüne kadar, Windows 11'e erişmek için Microsoft'un "son derece teknik deneyimli...