Eğer Nexus S’in Galaxy S’in Gingerbread’li bir hâli olduğunu düşünürsek, Samsung’un birkaç aydır piyasada olan Galaxy S’e de Android’in son sürümüne güncelleme imkânı sunmasını beklemeliyiz. Bazıları beklemekten öte, Samsung’dan birilerine sormayı düşünmüş.

Pocket-lint Samsung’la ilgili olarak İngiltere’deki bir Samsung yetkilisiyle irtibata geçmiş. Bu yetkili Samsung’un bu yeni versiyonu Samsung’un Android işletim sistemli ürünlerine eklemek konusunda olasılıkları değerlendireceklerini belirtmiş. Bu değerlendirmede sistem gereksinimleri, yapısal kısıtlamalar, bileşen sağlayıcılarının ve yazılım lisansörlerinin desteği göz önünde bulundurulacakmış.

Samsung’un İngiltere cephesinden böyle bir açıklama gelirken şirketin Hindistan’daki kolu da farklı ve daha kesin bir açıklamada bulundu: “Gingerbread Galaxy S kullanıcılarına da sunulacak.”

İlgili – Pocket-lint
İlgili – Engadget

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
Xiaomi MUIU 10 beta sürümü dağıtıma çıktı

2 YORUMLAR

  1. isvicrede yasiyorum eylul ayinda aldim telefonu hala 2.2 guncellemesi yapabilmis degilim kaldi ki 2.3 gelsinde yapalim cok yavaslar yada cok umursamaz

  2. birader haklisin kolay yoldan yaptirmiyolar adama. anca takla atacaksin. ben 2.2 ye geceli baya oldu bakalim 2.3 icin nasil bir cambazlik yapicaz. yok kies’e parmak at yok odin ile yukle. bidaha samsung alirsam 2 olsun.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı ve soyadınızı giriniz