Samsung Galaxy M62 için bir sertifika daha

Samsung Galaxy M62 hakkındaki haberler bir süredir etrafta dolaşıyor. Akıllı telefon daha önce SM-M625F/DS model numarasıyla resmi kurumların veri tabanında boy göstermişti. Bunlara bir yenisi daha eklendi. Galaxy M62, Taylandlı NBTC’nin veri tabanında görüldü.

NBTC’nin veri tabanında Galaxy M62’nin teknik özelliklerine dair detaylar yer almıyor. Burada sadece telefonun 4G desteğine sahip olacağı bilgisi görülüyor. Ancak Geekbench’te yapılan bir benchmark testi, cihaza dair daha fazla detaya ulaşmayı mümkün kılıyor.

Akıllı telefon, kutusundan Android 11 işletim sistemiyle çıkacak. Telefonun kalbinde Exynos 9825 işlemci yer alacak. Bu işlemciye 6 GB RAM eşlik edecek. Ancak telefon için başka bellek seçeneklerinin sunulması da muhtemel görünüyor.

Galaxy M62 bir süre önce ABD Federal İletişim Komisyonu’nun (FCC) veri tabanında boy göstermişti. Burada 7000 mAh kapasiteli pil, 25W şarj adaptörü, USB-C girişi ve 3.5 mm. kulaklık jakı gibi özellikleri görmek de mümkün olmuştu.

samsung galaxy m62 Samsung Galaxy M62, bazı ülkelerde de Galaxy F62 adıyla resmiyet kazanacak gibi görünüyor. FCC veri tabanında SM-E625F/DS model numarasının da yer alması, bu ihtimali kuvvetlendiriyor. Akıllı telefonun ne zaman resmiyet kazanacağı ise şu an için belirsizliğini koruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Samsung Galaxy M52 5G sessiz sedasız resmiyet kazandı

TikTok aylık aktif kullanıcı sayısı 1 milyarı geçti

TikTok pazartesi günü yaptığı açıklamada, aylık 1 milyar aktif kullanıcıyı geçtiğini söyledi. Ağustos 2018'de yola çıkan ve ana şirketi Çin merkezli ByteDance'in veri toplama...

Skype yepyeni bir tasarım ve deneyimlerle yenileniyor

Skype'ın son beş yılda çok fazla miktarda tasarım değişikliğinden geçti. Ancak Microsoft hâlâ bir şeyleri yeniden denemeye ve düzeltmeye devam ediyor. Yazılım üreticisi, "gelişmiş,...

OnePlus 9 Serisi Türkiye’de, işte fiyat bilgileri

OnePlus'ın geçtiğimiz ilkbaharda duyurusunu gerçekleştirdiği OnePlus 9 Serisi Türkiye'ye geldi. Böylelikle ilk kez bir amiral gemisi OnePlus telefon serisini Türkiye'de görüyoruz. Telefonların fiyat bilgileri...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun