Samsung Galaxy M42’nin pil kapasitesi ortaya çıktı

Samsung, Galaxy M serisinde büyük pil kapasitesine sahip cihazlara yer veriyor. Serinin pek çok telefonunda 6000 mAh kapasiteli pil bulunuyor. M51 ise 7000 mAh kapasiteli piliyle ayrı bir yerde duruyor. Samsung serinin yeni üyelerinden biri olması beklenen Galaxy M42 ile genel çizgisini koruyacak gibi görünüyor.

Çin’in 3C sertifika kurumunun veri tabanında görülen EB-BM425ABY model numaralı Samsung markalı cihazın M42 olduğu belirtiliyor. Buradaki bilgiler, akıllı telefonda 6000 mAh kapasiteli bir pilin bulunacağını gösteriyor.

Teknik olarak minimal şarj kapasitesi 5830 mAh, tipik pil kapasitesi ise 6000 mAh olarak veriliyor. Akıllı telefonun bağımsız sertifika kurumu DEKRA ve Hindistan Standartlar Bürosu tarafından da onaylanması, çıkışının çok da uzak olmadığını gösteriyor.

Samsung Galaxy M41 adında bir cihaz yokken M42 isimli bir cihazın piyasaya çıkacak olması garip karşılanabilir. Ancak model numarası, Samsung’un M40‘ın ardından M42 ile yola devam edeceğini net biçimde gösteriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Xiaomi Mi 11 Ultra için su altında kutu açma videosu çekti

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

F1 İtalya Emilia-Romagna GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

Formula 1 2021 sezonu üç haftalık bir aranın ardından Avrupa yarışlarıyla kaldığı yerden devam ediyor. Geçen yıl da sıra dışı takvimde sonbaharda düzenlenen bir...