Samsung Galaxy M32 testten geçti, özellikleri görüldü

SM-M325FV model koduyla kayıtlarda görülen Samsung telefonunun Galaxy M32 adıyla resmiyet kazanması bekleniyor. Son olarak Geekbench’in benchmark testinden geçen telefonun önemli özellikleri de görüldü.

Test sonucuna göre, Galaxy M32 kutusundan Android 11 işletim sistemiyle çıkacak. Akıllı telefonun kalbinde MediaTek’in Helio G80 işlemcisinin bulunacağı görülüyor. Bu işlemciye 6 GB RAM’in eşlik etmesi bekleniyor.

Benchmark testinin sonuçlarında başka bir bilgiye rastlanmıyor. Ancak DEKRA’nın kayıtları, akıllı telefonda 6000 mAh kapasiteli pilin bulunacağını daha önce göstermişti.

samsung galaxy m32 Galaxy M32’nin temelinde Galaxy A32 4G’nin olduğu söyleniyor. Bu akıllı telefonda Helio G80 işlemci, 6.4 in. Full HD+ AMOLED 90 Hz ekran, ekrana entegre parmak izi tarayıcısı ve 15W şarj desteğine sahip 5000 mAh pil bulunuyor.

Galaxy A32 4G’de toplam beş kamera mevcut. Telefonun 20 megapiksel ön kamerası, ekranın üstündeki çentikte yer alıyor. Arka tarafta ise 64 megapiksel ana arka kameraya 8 megapiksel ultra geniş açılı kamera, 5 megapiksel makro kamera ve 5 megapiksel derinlik sensörü eşlik ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Huawei HarmonyOS platformu Çinli markalarla genişleyebilir

Samsung Galaxy M32 hakkında bilinenler henüz bunlarla sınırlı. Ancak önümüzdeki dönemde yeni bilgilerin ortaya çıkması sürpriz olmayacaktır.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Turkcell’in BiP ve diğer dijital servislerinde veri gizliliği ve güvenliğine bakışı

Turkcell, Türkiye'deki kullanıcılara ve onların internet üzerinde gerçekleştirdikleri aktivitelere ait olan verilerin ülke sınırları içinde muhafaza edilmesi konusuna büyük önem veriyor. Yöneticilerinin bu konuya...

Görüntülü konuşma için en iyi uygulamalar

Yeni koronavirüs salgını görüntülü konuşma uygulamalarını hayatımızın en önemli parçalarından biri hâline getirdi. Hem işte hem de özel hayatta, bilgisayardan veya mobil cihazlardan gerçekleştirdiğimiz...

Asus ZenFone 8 ve ZenFone 8 Flip tanıtıldı

Asus, bu yılki ZenFone serisiyle biraz farklı bir dönüş yapıyor. ZenFone 8 Flip, büyük ekranı ve açılır kamera mekanizması ile önceki yılların telefonlarına çok...

HTC Vive Pro 2 ve bağımsız VR başlığı Vive Focus 3 tanıtıldı

HTC salı günü gerçekleştirdiği Vivecon etkinliğinde iki sanal gerçeklik başlığını tanıttı. Bunlar iş odaklı Vive Focus 3 ve "sınıfının en iyisi" olarak nitelendirilen PCVR...