Samsung Galaxy M22 sızıntıları devam ediyor

Samsung Galaxy M22, dedikodu kazanına yeni girmiş bir cihaz değil. Akıllı telefonun bazı özellikleri daha önce internete sızmıştı. ABD Federal İletişim Komisyonu’na (FCC) sunulan yeni bir belge, telefonun çıkışının yakın olduğunu gösteriyor.

Bu sertifikaya göre, telefonda 25W hızlı şarj desteği de bulunacak. Ancak burada dikkat çeken bir nokta söz konusu. FCC’deki kayda göre, telefonun kutusundan 15W bir şarj adaptörü çıkacak.

Kısacası 25W hızlı şarj desteğinden yararlanmak isteyenlerin ekstra bir şarj adaptörü alması gerekecek. Samsung daha önce de bu tarz uygulamalar gerçekleştirdiği için böyle bir adım atılması pek şaşırtıcı görünmüyor.

samsung galaxy m22Sızıntılara göre, Samsung Galaxy M22 teknik özellikleri bakımından A22’ye benzer bir yerde duracak. 90 Hz 6.4 inç Super AMOLED Sonsuz-U ekran, 48 megapiksel ana arka kamera, 13 megapiksel ön kamera ve 6000 mAh kapasiteli pil telefonun özellikleri arasında sayılıyor.

Apple Watch Series 7 Türkiye’de satışa çıktı

Apple Watch Series 7, eylül ayındaki etkinlikte iPhone 13 serisiyle birlikte tanıtılmıştı. Apple, geçen cuma günü ön satışlarına başladığı yeni akıllı saatini, ABD ve...

iOS 15.1 ve iPadOS 15.1 ekim ayı bitmeden yayınlanacak

Apple'ın en yeni mobil işletim sistemleri iOS 15 ve iPadOS 15 geçtiğimiz ay dağıtma çıkmıştı. iOS 15 özellikle Apple Watch ile telefon kilidini açma...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun