Samsung Galaxy M22 için bir sertifika daha

Samsung Galaxy M22 ile ilgili dedikodular bir süredir etrafta dolaşıyor. Telefonla ilgili sızıntılara da sürekli olarak yenileri ekleniyor. Bu sızıntıların en yenisi Galaxy M22’nin Bluetooth sertifikası oldu.

Galaxy M22, Bluetooth SIG’nin internet sitesinde SM-M225FV_DS model numarasıyla görülüyor. Buradaki “DS” etiketi telefonun çift SIM desteğine sahip olduğu anlamına geliyor. Sertifika, Galaxy M22’nin Bluetooth 5.0 ile geleceğini de gösteriyor. Ancak bunun dışında başka bir özellik bilgisine rastlamak mümkün olmuyor.

Ancak Geekbench’in benchmark testi sayesinde Galaxy M22’nin diğer özelliklerini görmek de mümkün olmuştu. Buna göre, akıllı telefon Helio G80 işlemciyle gelecek. Bu işlemciye 4 GB RAM eşlik edecek gibi görünse de, farklı RAM seçeneklerinin sunulması bekleniyor. Telefonun kutusundan Android 11 işletim sistemiyle çıkacağı da listede görülüyor.

samsung galaxy m22ABD Federal İletişim Komisyonu’nun (FCC) belgeleri de telefonun 25W şarj desteğine sahip olacağını göstermişti. Ancak telefonun kutusundan 25W şarj adaptörünün çıkmayacağı da biliniyor.

Samsung Galaxy M22 için henüz şirketten büyük bir açıklama gelmiş değil. Ancak akıllı telefonun Galaxy A22’yle aynı özelliklere sahip olması bekleniyor.

PayPal’dan Pinterest iddiası hakkında açıklama

PayPal bir açıklama yaparak Pinterest ile ilgilendiğine dair çıkan haberleri yalanladı. Ödeme şirketinin sosyal platformu 45 milyar dolar karşılığında satın alacağı iddiası geçtiğimiz haftanın...

DJI Mavic 3 sızıntısı çift kamerayı gösteriyor

DJI Mavic 3 drone büyük ihtimalle yakında gözler önüne çıkacak. Merakla beklenen drone'un neye benzeyeceği, internete sızan yeni fotoğraflar sayesinde detaylı bir şekilde görüldü. Sızan...

Redmi Note 11 serisi için 120W şarj desteği doğrulandı

Xiaomi, Redmi Note 11 serisi telefonlarını 28 Ekim'de tanıtacak. Tanıtım için geri sayım sürerken, şirket dikkat çekici bir özelliği de şimdiden duyurdu. Weibo'dan yapılan...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun