Benchmark testi Galaxy M12’nin önemli detaylarını gösteriyor

Samsung Galaxy M12 ile ilgili sızıntılar bir süredir devam ediyor. Telefona ait görsellerin ve cihazın Bluetooth SIG sertifikasının ortaya çıkmasının adından şimdi de Geekbench’te gerçekleştirilen benchmark testinin sonucu internete sızdı.

Benchmark testi, Galaxy M12’nin bileşenleri konusunda da fikir edinmeyi sağlıyor. Buna göre, telefonun kalbinde Exynos 850 işlemci bulunuyor. Bu işlemci şimdiye kadar sadece Galaxy A21s’te kullanılmıştı.

SM-M127F model numarasını taşıyan cihaz tek çekirdek performansıyla 179 puan aldı. Çok çekirdek tarafında ise 1029 puana ulaştı. Akıllı telefonda Exynos 850’ye 3 GB RAM’in eşlik ettiği ve cihazın kutusundan Android 11 ile çıkacağı da sonuç sayfasında görülüyor.

samsung galaxy m12

Daha önceki sızıntılara göre, Samsung Galaxy M12 7000 mAh kapasiteli büyük bir pille gelecek. Tasarım bakımından Galaxy A42’ye benzeyeceği anlaşılan M12, 6.7 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip. Telefonun arkasında 13, 8, 2 ve 2 megapiksel çözünürlüklü dört kamera bulunacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sony Xperia Ace II'nin özellikleri Google kaydında görüldü

Teknoblog YouTube kanalına abone olun

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları ve ürün incelemeleri YouTube kanalımızda. Abone olun, yeni videoları kaçırmayın!

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kademeli normalleşmeyle ilgili yeni kararlar açıklandı

29 Nisan tarihinde başlayan tam kapanma süreci yarın sabah saat 05.00'te son buluyor. Bunun öncesinde İçişleri Bakanlığı, yayınladığı bir genelgeyle 17 Mayıs - 1...

Apple Music Hi-Fi ve AirPods 3 gelecek hafta içinde bekleniyor

Apple'ın önümüzdeki hafta için daha önce düşünülenden daha büyük planları olabilir. Yeni iMac, iPad Pro ve Apple TV 4K, 21 Mayıs'ta veya civarında erken...

Türkiye GP 2021 ile ilgili yeni karar; haziranda yarış olmayacak

Türkiye GP 2021'in 11-13 Haziran tarihleri arasında İstanbul Park pistinde düzenlenmesi planlanıyordu. Bunun resmi duyurusu birkaç hafta önce yapılmıştı. Ancak son günlerde yarışın Türkiye'de...