Samsung Galaxy F62 için üretim başladı

Samsung yeni Galaxy F serisinin ilk üyesi Galaxy F41’i geçtiğimiz ekim ayında tanıtmıştı. Şirket şimdi de bu serinin yeni telefonu için çarkları döndürüyor. Geçtiğimiz hafta Geekbench’in testinden geçen Samsung Galaxy F62 isimli bu yeni telefonun üretiminin başladığı söyleniyor.

Samsung’dan henüz bu konuyla ilgili bir açıklama gelmiş değil. Ancak gelen haberlere göre; şirket, telefonu Hindistan’ın Greater Noida şehrindeki fabrikasında üretmeye başladı. Samsung’un en ince cihazlarından biri olacağı söylenen F62’nin çıkışı için 2021’in ilk çeyreği işaret ediliyor.

Galaxy F62 hakkında bilinenler şu an için sınırlı. Ancak Geekbench’in veri tabanındaki sonuçlar, bazı temel özellikleri gösteriyor. Telefonun kalbindeki Exynos 9825 işlemciye 6 GB RAM’in eşlik edeceği biliniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Oppo Watch 2'nin sızan fotoğrafları bazı özellikleri gösteriyor

Samsung Galaxy F62, benchmark testinden Android 11 işletim sistemiyle geçti. Telefonun Android 11 ve One UI 3 kullanıcı arayüzüyle gelen ilk cihazlardan biri olma ihtimali oldukça yüksek görünüyor.

Windows 11 için ilk beta sürümü yayınlandı

Microsoft, Windows Insider Programına kayıtlı olanlar için Windows 11'in ilk beta sürümünü yayınladı. Bugüne kadar, Windows 11'e erişmek için Microsoft'un "son derece teknik deneyimli...

Sony PS5 için ilk beta sürümünü yayınladı, beklenen M.2 SSD desteği geliyor

Sony'nin PS5 sistem yazılımı beta programı bugün uygulanmaya başlıyor. Beta sürümü uzun zamandır beklenen M.2 SSD yuvasına erişim de sağlıyor. İlk PS5 beta sürümü...