Samsung Galaxy F62 için üretim başladı

Samsung yeni Galaxy F serisinin ilk üyesi Galaxy F41’i geçtiğimiz ekim ayında tanıtmıştı. Şirket şimdi de bu serinin yeni telefonu için çarkları döndürüyor. Geçtiğimiz hafta Geekbench’in testinden geçen Samsung Galaxy F62 isimli bu yeni telefonun üretiminin başladığı söyleniyor.

Samsung’dan henüz bu konuyla ilgili bir açıklama gelmiş değil. Ancak gelen haberlere göre; şirket, telefonu Hindistan’ın Greater Noida şehrindeki fabrikasında üretmeye başladı. Samsung’un en ince cihazlarından biri olacağı söylenen F62’nin çıkışı için 2021’in ilk çeyreği işaret ediliyor.

Galaxy F62 hakkında bilinenler şu an için sınırlı. Ancak Geekbench’in veri tabanındaki sonuçlar, bazı temel özellikleri gösteriyor. Telefonun kalbindeki Exynos 9825 işlemciye 6 GB RAM’in eşlik edeceği biliniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Google Wear OS için klavye güncellemesi

Samsung Galaxy F62, benchmark testinden Android 11 işletim sistemiyle geçti. Telefonun Android 11 ve One UI 3 kullanıcı arayüzüyle gelen ilk cihazlardan biri olma ihtimali oldukça yüksek görünüyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone satın almayı düşünenlerin ilgisini çekecek indirim fırsatı

Bugünlerde bir iPhone satın almayı düşünüyorsanız, bu indirim fırsatı mutlaka ilginizi çekecektir. Trendyol'da bulunan Gürgençler Apple Premium Reseller mağazasında iPhone 12 Pro Max, iPhone...