Samsung Galaxy F52 5G resmi belgelerde görüldü

Samsung, Galaxy F serisine yeni bir üye daha eklemeye hazırlanıyor. Galaxy F52 5G adını taşıyacak bu telefon, Çin’in sertifika kurulu TENAA’nın veri tabanında görüldü. TENAA kayıtlarında Samsung Galaxy F52 5G tasarımını gösteren fotoğraflar da yer alıyor.

Galaxy F52 5G’nin ön kamerasının ekranın sol üst köşesine yerleştirildiği görülüyor. Arkadaki üçlü kamera sistemi ise dikdörtgen kamerada yer alıyor. Kameranın üzerindeki yazı sayesinde ana kamera çözünürlüğünün 64 megapiksel olduğu anlaşılıyor. Diğer kamera sensörlerinin özellikleri ise bilinmiyor.

TENAA kayıtlarına göre, telefon 64.63 × 76.3 ×8.7 mm. boyutlarında. Samsung Galaxy F52 5G’ye ihtiyaç duyduğu enerjiyi ise 4350 mAh kapasiteli pil sağlayacak. Daha önce ortaya çıkan 3C kaydı, telefonun 25W şarj desteğine sahip olacağını göstermişti.

Samsung Galaxy F52 5G, SM-E5260 model numarasıyla Bluetooth SIG kayıtlarında da görüldü. Burada akıllı telefonun Bluetooth 5.1 desteğine sahip olacağı ve çift bant Wi-Fi bağlantısıyla geleceği bilgileri yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Nothing ilk ürünü kablosuz kulaklık Ear 1 olacak ve haziranda tanıtılacak

Teknoblog YouTube kanalına abone olun

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları ve ürün incelemeleri YouTube kanalımızda. Abone olun, yeni videoları kaçırmayın!

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kademeli normalleşmeyle ilgili yeni kararlar açıklandı

29 Nisan tarihinde başlayan tam kapanma süreci yarın sabah saat 05.00'te son buluyor. Bunun öncesinde İçişleri Bakanlığı, yayınladığı bir genelgeyle 17 Mayıs - 1...

Apple Music Hi-Fi ve AirPods 3 gelecek hafta içinde bekleniyor

Apple'ın önümüzdeki hafta için daha önce düşünülenden daha büyük planları olabilir. Yeni iMac, iPad Pro ve Apple TV 4K, 21 Mayıs'ta veya civarında erken...

Türkiye GP 2021 ile ilgili yeni karar; haziranda yarış olmayacak

Türkiye GP 2021'in 11-13 Haziran tarihleri arasında İstanbul Park pistinde düzenlenmesi planlanıyordu. Bunun resmi duyurusu birkaç hafta önce yapılmıştı. Ancak son günlerde yarışın Türkiye'de...