Samsung Galaxy F22’nin tanıtım tarihi belli oldu

Samsung Galaxy F22 hakkındaki haberler bir süredir etrafta dolaşıyordu. Telefonun tanıtım tarihi konusunda beklenen açıklama sonunda geldi. Galaxy F22, 6 Temmuz’da resmen gözler önüne çıkacak.

Konuya ilişkin doğrulama, Samsung’un Hindistan ofisinden geldi. Galaxy F22’nin resmi tanıtım sayfasını aktif hâle getiren şirket, telefonun tasarımını ve teknik özelliklerini de gözler önüne serdi.

Galaxy F22’de 6.4 inç büyüklüğünde 90 Hz Super AMOLED ekran bulunuyor. Ekran HD+ çözünürlük sunuyor. Telefonun arkasında ana kamera görevini 48 megapiksel sensör üstleniyor. Akıllı telefona ihtiyaç duyduğu enerjiyi ise 6000 mAh pil sağlıyor. İlk etapta sadece siyah renk gösterilse de, telefon için başka renk seçeneklerinin sunulması da muhtemel görünüyor.

samsung galaxy f22 Galaxy F22’nin diğer özellikleri için doğrulama gelmiş değil. Ancak akıllı telefonun A22’nin yeniden isimlendirilmiş versiyonu olması muhtemel görünüyor. Bu da Helio G80 işlemci, güç butonuna entegre parmak izi tarayıcısı, 15W şarj gibi özellikleri işaret ediyor.

Samsung Galaxy F22 büyük ihtimalle 13 megapiksel çözünürlüklü bir ön kamera taşıyacak. Arka tarafta ise 48 megapiksel ana kameraya 8 megapiksel ultra geniş açılı kamera, 2 megapiksel makro kamera ve 2 megapiksel derinlik sensörü eşlik edecek.

Nothing ilk ürünü olan kablosuz kulaklık Ear (1)’i tanıttı

OnePlus kurucu ortağı Carl Pei liderliğindeki tüketici teknolojisi girişimi Nothing, ilk ürünü olan Ear (1) tam kablosuz kulaklıklarını resmen duyurdu. Nothing Ear 1 fiyatı...
Bu haberi arkadaşınızla paylaşın