Samsung Galaxy Buds Pro için bir sızıntı daha

Kablosuz Samsung Galaxy Buds Pro kulaklıkla ilgili sızıntı ve dedikodular bir süredir etrafta dolaşıyor. Kulaklığın teknik özellikleri daha önceki sızıntılarda görülmüştü. Bunların en yenisi de kablosuz kulaklığın yurt dışı satış fiyatını gösteriyor.

Walking Cat rumuzlu Twitter kullanıcısı tarafından paylaşılan slaytlara bakıldığında Galaxy Buds Pro’nun ABD’de 199 dolar karşılığında satılacağı görülüyor. Bose’nin gürültü engelleme özelliğine sahip QuietComfort Earbuds kulaklığı ABD’de 279 dolar karşılığında satılıyor.

Galaxy Buds Pro’da suya ve toza karşı dayanıklılık için IPX7 sertifikası bulunuyor. 8 saatlik dinleme süresinin şarj kutusuyla 28 saate çıkabileceği belirtiliyor. Walking Cat, Galaxy Buds Pro’yu Samsung’un diğer kablosuz kulaklıklarıyla karşılaştıran bir görseli de paylaştı.

samsung galaxy buds pro Walking Cat’in paylaşımları bunlarla sınırlı kalmadı. Başka bir görsel de Galaxy Buds Pro’nun aktif gürültü engelleme sisteminin nasıl işleyeceğini gösteriyor. 11 mm. alçak titreşimli hoparlör ve 6.5 mm. tiz hoparlörün varlığı göze çarparken, uzaysal ses özelliğiyle ilgili dedikodular da bu slaytla doğrulanıyor.

samsung galaxy buds pro Samsung Galaxy Buds Pro büyük ihtimalle önümüzdeki ay resmiyet kazanacak. Kablosuz kulaklığın Galaxy S21 serisiyle birlikte tanıtılması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Nothing ilk ürünü olan kablosuz kulaklık Ear (1)'i tanıttı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Nothing ilk ürünü olan kablosuz kulaklık Ear (1)'i tanıttı

Google arama gelirleri rekor kırdı, YouTube gelirleri patladı

Google, geride kalan üç aylık dönemde 17,9 milyar dolarlık rekor bir kâr elde etti ve bu finansal tablolar sayesinde, COVID-19'a rağmen yükselen diğer teknoloji...

Instagram 16 yaşından küçükler için hesapları varsayılan olarak gizli yapıyor

Facebook'a ait Instagram, uygulamayı gençler için daha güvenli hale getirmek için tasarladığı çeşitli değişiklikleri kullanıma sunuyor. Artık, hizmete kaydolan ve 16 yaşından (veya belirli...

iPhone 12 satışları Apple’a durgun dönemde rekor gelir ve kâr getirdi

Apple'ın rekor kıran kazanç raporları dizisi açıklanan en son çeyrek raporuyla birlikte devam ediyor. Şirket, geride kalan Nisan-Haziran 2021 döneminde 81,43 milyar dolar gelir...