Samsung Galaxy Buds Pro için bir sızıntı daha

Kablosuz Samsung Galaxy Buds Pro kulaklıkla ilgili sızıntı ve dedikodular bir süredir etrafta dolaşıyor. Kulaklığın teknik özellikleri daha önceki sızıntılarda görülmüştü. Bunların en yenisi de kablosuz kulaklığın yurt dışı satış fiyatını gösteriyor.

Walking Cat rumuzlu Twitter kullanıcısı tarafından paylaşılan slaytlara bakıldığında Galaxy Buds Pro’nun ABD’de 199 dolar karşılığında satılacağı görülüyor. Bose’nin gürültü engelleme özelliğine sahip QuietComfort Earbuds kulaklığı ABD’de 279 dolar karşılığında satılıyor.

Galaxy Buds Pro’da suya ve toza karşı dayanıklılık için IPX7 sertifikası bulunuyor. 8 saatlik dinleme süresinin şarj kutusuyla 28 saate çıkabileceği belirtiliyor. Walking Cat, Galaxy Buds Pro’yu Samsung’un diğer kablosuz kulaklıklarıyla karşılaştıran bir görseli de paylaştı.

samsung galaxy buds pro Walking Cat’in paylaşımları bunlarla sınırlı kalmadı. Başka bir görsel de Galaxy Buds Pro’nun aktif gürültü engelleme sisteminin nasıl işleyeceğini gösteriyor. 11 mm. alçak titreşimli hoparlör ve 6.5 mm. tiz hoparlörün varlığı göze çarparken, uzaysal ses özelliğiyle ilgili dedikodular da bu slaytla doğrulanıyor.

samsung galaxy buds pro Samsung Galaxy Buds Pro büyük ihtimalle önümüzdeki ay resmiyet kazanacak. Kablosuz kulaklığın Galaxy S21 serisiyle birlikte tanıtılması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Oppo Enco Air kablosuz kulaklık Türkiye'de, işte özellikleri ve fiyatı

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kontrolden çıkan Çinli roketin parçaları Hint Okyanusu’na düştü

Kontrolden çıkan Çinli roketin parçalarının Hint Okyanusu'na düştüğü tahmin ediliyor. Çin'in uzay ajansının sabah saatlerinde yaptığı açıklamada, Long March 5B roketin Maldivler'in batısına düştüğünün...

Video: Apple AirTag Kutusundan Çıkıyor (Ön İnceleme)

Apple'ın 20 Nisan'daki İlkbahar etkinliğinde duyurusu gerçekleştirilen yeni ürünlerden biri de AirTag olmuştu. Bu eşya takip cihazı hafta içinde Türkiye'de de satışa sunuldu ve...

F1 İspanya GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

Formula 1 2021 sezonunda heyecan ara vermeden devam ediyor. Portekiz'den sonra sırada onun komşusu İspanya var. Geçen yıl pandemi nedeniyle İspanya GP ağustos ayında...