Fasulye biçimli Galaxy Buds Live kulakta böyle görünecek

Tüm işaretler Samsung’un gelecek ayın başında gerçekleştireceği Unpacked etkinliğinde yeni bir gerçek kablosuz kulaklık modelini çıkaracağını işaret ediyor. Galaxy Buds Live olarak adlandırılan bu kulaklıkla ilgili ilk sızıntıları gördük. Şimdiyse Twitter kullanıcısı h0x0d tarafından paylaşılan fotoğraflar ve video sayesinde Buds Live’a daha kapsamlı bir bakış atma imkanı yakalıyoruz. Aynı zamanda bu kulaklıkların nasıl takıldığını da görüyoruz.

Aşağıdaki tanıtım ve pazarlama videosunda Galaxy Buds Live’ın aktif gürültü engelleme özelliğine sahip olduğunu gösteren bir ibare de bulunuyor. “Gürültüyü dışarıda tut. Sesi içeri al.” şeklindeki slogandan bunu anlayabiliriz. Silikon uçlar veya kulak kanalını kapatacak tasarımı yokken Samsung’un aktif gürültü engellemeyi nasıl sağlayacağını merak ediyoruz.

Aşağıdaki fotoğrafta ise her bir kulaklık tekinin etrafında belli sayıda ızgara ve mikrofonun olduğunu görüyoruz. Bu da gürültü engelleme teknolojisi için kapsamlı bir donanımın kullanılacağını gösteriyor. Samsung Galaxy Buds Live’ın siyah, bronz ve beyaz renk seçenekleriyle çıkacağı tahmin ediliyor.

Galaxy Buds Live fiyatı ile ilgili olarak henüz dikkate değer bir dedikodu yok. Ancak şirketin en son kulaklık modeli olan Galaxy Buds Plus 850-900 TL civarında fiyattan satılıyor. Ne var ki, kulaklığı farklı mağazalarda indirimli fiyatlarla bulmak mümkün oluyor. Tasarımı ve aktif gürültü özelliği nedeniyle yeni Samsung kablosuz kulaklıklarının 1000 TL’nin biraz üstünde bir fiyattan çıktığını görmek şaşırtıcı olmayacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Huawei FreeBuds Lipstick hızlı inceleme: Hem göze hem de kulağa hitap ediyor

Samsung Unpacked etkinliğinde şirketin Galaxy Note 20, 5G özellikli Galaxy Z Flip ve Galaxy Z Fold 2 gibi cihazları tanıtması bekleniyor. Etkinlik 5 Ağustos Çarşamba günü Türkiye saatiyle 22.00’de düzenlenecek.

Anker’den MagSafe uyumlu yeni MagGo serisi ve ilk üyeleri

MagSafe Battery Pack, MagSafe Cüzdan Kılıf veya MagSafe Duo Şarj Cihazı gibi birkaç Apple sertifikalı MagSafe aksesuarından farklı alternatif arayanlar için Anker gibi üçüncü...

Facebook yeniden genç kullanıcılara odaklanacak

Facebook CEO'su Mark Zuckerberg, şirketi içindeki ekipleri genç yetişkinlere hizmet etmeyi esas ilerleme noktası olarak belirlemeye yönlendirdiğini söyledi. Pazartesi günü öğleden sonra yatırımcılarla yapılan...

SharePlay özelliğini getiren iOS 15.1 ve iPadOS 15.1 yayınlandı

Apple bu akşam iOS 15.1 ve iPadOS 15.1 güncellemelerinin dağıtımına başladı. Bu yeni sürümle gelen en büyük yenilik SharePlay oluyor. SharePlay, başlangıçta iOS 15'te sunulması...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun

Bu haberi arkadaşınızla paylaşın