Teknoloji

Samsung Galaxy Buds 2 ve Galaxy Buds Live’a 360 derece ses desteği

samsung galaxy buds 2 inceleme

Samsung geliştirilmiş ses özellikleri ile kullanıcılara etkileyici bir ses deneyimi sunan kulak içi Galaxy Buds 2 ve Galaxy Buds Live kulaklıkları için yeni bir güncelleme yayınladı. Söz konusu güncelleme, Dolby Head Tracking teknolojisi temelli 360 derece ses desteğini kulaklıklara getiriyor.

Galaxy Buds 2 ve Galaxy Buds Live, Aktif Gürültü Önleme (ANC) dahil birçok Galaxy Buds Pro özelliğine zaten sahipti. Yeni güncelleme ile birlikte gelen 360 derece ses desteği, şimdi kullanıcıların sinema benzeri ses deneyimi yaşamasına imkan sunuyor. Ayrıca güncelleme, aramalardaki ses kalitesine artış getirirken, Bluetooth bağlantı problemlerini de ortadan kaldırıyor. Samsung’un yeni güncellemesi “Galaxy Wearable” uygulaması üzerinden indirilebiliyor.

Galaxy Buds 2, iki yollu dinamik hoparlörlerle güçlü ve derin baslardan berrak tiz seslere, tüm sesleri keyifle dinleme imkanı sağlarken, ses deneyiminin her anını zenginleştiren dengeli bir ses kalitesi sunuyor. Makine öğrenme temelli çözümü ile istenmeyen sesleri filtrelerken üç mikrofon ve dahili ses yükseltme birimi ile daha net çağrılar yapmaya yardımcı oluyor. Yuvarlak tasarımı ise dış mekanlardaki çağrıları daha net duyabilmek için rüzgar etkisini en aza indiriyor.

Samsung Galaxy Buds 2, her biri sadece 5 gram ağırlığındaki kulaklıkları ile hareketli ve sportif yaşam tarzlarına da uyum sağlarken, üç farklı boyuttaki yumuşak ve esnek silikon kulaklık ucu ile mümkün olan en iyi Aktif Gürültü Önleme (ANC) deneyimini yaşatıyor. Galaxy Buds 2’nin uzun süre dayanan pil ömrü, 5 saate kadar oynatma süresi sağlarken tam dolu şarj kutusu ile bu süreye 15 saat daha eklenebiliyor.

İLGİLİ HABERLER